Mis Süt İş Başvurusu

Mis Süt, ilk olarak 1976 yılında Tekfen Holding tarafından kurulmuş olup, holding kuruluşunun aynı zamanda ilk gıda girişiminin bir eseri olmuştur. İlk etapta sadece süt üzerine üretimlerini gerçekleştiren Mis Süt, akabinde artan talepleri üzerine süt üretiminin yanı sıra süt ürünleri ile ilgili üretimlerde yaparak kaliteli bir işleyişin serüvenine devam etmiştir. Kurulduğu günden bu yana süt ve süt ürünleri üzerine başarılı üretim faaliyetleri gösteren Mis Süt markası, göstermiş olduğu kaliteli üretim hizmetleri ve modern mimari yapısına sahip üretim tesislerinde son teknoloji cihazlar ile üretimlerini günümüze kadar başarıyla sürdürmüştür. Birçok alanda faaliyet gösteren Tekfen Holding Mis Süt’ün marka değerinin yükselmesi ile Nestle, markanın bir kısım hissesini 1999’da satın alarak ortak bir marka halinde markanın işlemesine ve daha kaliteli bir yapıda üretim yapmasına olanak sunmuştur.

Gelişen rekabet pazarı ve markanın standart yükselişte kalmasını istemeyen Nestle markası, 2000 senesinde diğer hisseleri de satın alarak Mis Süt markasını tamamen bünyesine katmış ve 2000 senesinden sonra marka daha da değer kazanarak daha kaliteli bir yapı içerisinde üretimlerini sürdürmeye devam etmiştir. Süt, meyve suları, yoğurt, peynir ve daha birçok alanda sofralarımızı zengin bir şekle sokan marka, aynı zaman’da sucuk ve birçok hayvansal ürüne yönelikte üretimler sergilemektedir. Üretim’den ziyade aynı zaman’da birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de ciddi katkılar da bulunan dev ve köklü bir marka değerine sahiptir.

Mis Süt İletişim Bilgileri
Adres; Kültür Mahallesi, Budak Sokak, Tekfen Sitesi, A Blok, No: 7, Pk: 34340, Ulus, Beşiktaş, İstanbul

Tel: (90.212) 359 34 20
E-posta: cgulveren@tekfen.com.tr

Mis Süt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mis Süt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mis Süt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ