Mis Güvenlik İş Başvurusu

Mis Güvenlik, 1988 yılında insanların daha rahat ve güvenli bir şekilde yaşamaları adına kurulan bir güvenlik hizmetleri şirket olarak faaliyetlerine başlamış olup, akabinde temizlik hizmetleri ve güvenlik sistemleri gibi alanlara yönelik bir çok alanda faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Türkiye genelinde birçok ilde şubeleri bulunan Mis Güvenlik, vermiş olduğu kaliteli hizmet neticesinde büyüyerek günümüzde ülke genelinin birçok yaşam alanında güvenlik üzerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı 5 güvenlik şirketinden biri olarak faaliyetlerini sürdüren firma, yıllardır göstermiş oldukları güvenli ve kaliteli iş potansiyeli tarafından birçok özel ve devlet kurumu tarafından tercih edilen bir marka değerine sahipliği ile bilinmektedir.

Hizmet anlayışını ilke edinen marka olarak günümüzde karşımıza çıkmakta olan Mis Güvenlik, ISO 9001:200 Kalite Yönetim Sistemi, TSE, EN, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri, TSE 18001-2001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ve son olarak TSE Hizmet Yeri Yeterlilik belgeleri ve sertifikalarına sahip dev bir güvenlik hizmetleri markası olma yolunda hizmetlerini sürdürmektedir. Günümüzde alışveriş merkezleri, devlet ve özel hastaneler, okullar ve üniversiteler, eğlence merkezleri ve özel güvenliğe ihtiyaç duyulan daha birçok alana hizmet vermekte olan Mis Güvenlik, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini en önde tutmak adına hizmetlerini titiz ve kaliteli bir şekilde sürdürmeninin gurununu ve mutluluğunu yaşamakta olduğu gibi, aynı zaman’da birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek veren dev bir marka kuruluşu olarak yoluna devam etmektedir.

Mis Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Ersan Sokak, No: 16 Okmeydanı – Şişli, İstanbul

Mis Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mis Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mis Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yeter dedi ki:

    selam güvenlik kimligimi yenı aldım bır ay oldu güvenlik işi arıyorum

BİR YORUM YAZ