Mis Başak İş Başvurusu

1980 yılında küçük bir mahalle fırını olarak faaliyetlerine başlayan Mis Başak, göstermiş oldukları kaliteli hizmetler ve usta ellerden çıkan tertemiz unlu mamulleri ile günümüzde dev bir markanın kapılarını aralamıştır. İlk etapta sadece ekmek yapma hizmeti ile başladıkları bu serüvene, teknolojinin gelişmesi ve müşterilerinin yoğun talebi üzerine 2005 yılında tatlılar, kurabiyeler, börekler ve daha birçok ürünün üretimini yaparak sağlıklı ve hijyenik bir çerçevede hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Müşterilerinin günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılayacak üretimler gerçekleştirmiştir. Kısa sürede büyüme evresine geçen fırın 2010 senesinde fabrikasını kurarak üretim hacmini yükseltmiş ve daha çok müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Fabrika kurulduktan sonra müşterilerine daha fazla hizmet vermek ve üretmiş oldukları tadın herkes tarafından bilinmesi isteği üzerine şube sayılarını arttırarak ağını genişletmiş ve bu doğrultuda herkesin daha temiz ve sağlıklı mamuller tüketmesine vesile olmuştur. Muhteşem tatların üretimini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam eden Mis Başak, 2014 yılında daha çok kitleye ulaşabilmek ve müşterilerinin taleplerine karşılık verebilmek adına fabrikasını büyüterek daha fazla üretim hacmine sahip olmuştur. Sıcak ve taze ürünleri ile tüm evlere ulaşan Mis Başak ürünleri 36 yıllık maceraları içerisinde kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde aralıksız olarak hizmetlerini sürdürerek devam etmiştir. Aynı zaman’da birçok kişiye istihdam sağlayan Mis Başak, ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunan bir marka değerine sahiptir.

Mis Başak İletişim Bilgileri
Adres; İvedik Organize Sanayi Bölgesi Melih Gökçek Bulvarı Eminel İş Merkezi No: 18/5-6-7 Yenimahalle / ANKARA

Mis Başak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mis Başak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mis Başak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ