Miray International İş Başvurusu

1997 yılında yolcu gemileri personeli istihdamı ve idari yönetim alanına yönelik kurulan Miray International, alanında dünyanın en çok tanınan ve tercih edilen markaları arasında faaliyetlerini başarılı ve aralıksız bir şekilde devam ettirmektedir. Dünya genelinde büyük bir güvene ve tercihe sahip olan Miray International markası, müşterilerine daima kaliteli iş potansiyeli üzerinden hizmet vermek adına başarılı çalışmalar sergilemiştir. Sürekli bilgiye aç yapısı ile eğitim alanında da hem üst yönetim hem de personel kadrosunca alınan eğitimler doğrultusunda müşterilerinin memnuniyetini en üstte tutmak adına girişimlerde bulunmaktadırlar. Kuruldukları günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde çalışmalarını sürdüren Miray Internatıonal, Müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda en doğru cevabı kendilerine hizmet vermeye adayarak başarılı bir işleyiş grafiği sergilemeye devam etmektedir.

İstanbul’da merkezi ofisi bulunan marka, aynı zaman’da Tunus ve Moldova ülkelerinde de birer adet şubeye sahiptir. Dünya geneli belirli bölgelere bu şubeler üzerinden iletişim ve hizmet akışını sürdürmek adına verdikleri hizmetler doğrultusunda müşterilerine daha hızlı yanıt vermektedirler. Aynı zaman’da dünyanın birçok ülkesi ile işbirlikçi olarak faaliyetlerini sürdüren Miray Internatıonal, iş prensibi gereğince dünya genelinde sadece onay verilen yolcu gemileri ile işbirliği içerisinde çalışmalar sergilemektedir. Akabinde yoğunlaşan talepler üzerine ülkemizde İstanbul’un yanı sıra Ankara ve Antalya illerinde de bulunan şubelerinin yanı sıra, dünya genelinde Amerika Birleşik Devletlerinde de şubeleri bulunmaktadır. Bünyesinde birçok gemi personeli olarak istihdam verdiği kişilerden ötürü hem ülke hem dünya ekonomisine katkıda bulunan dev bir markadır.

Miray International İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul

Miray International Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Miray International firmasında kariyer yapabilirsiniz. Miray International insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Cesimyazici dedi ki:

  Ben gemilerde çalıştım

 2. metin dedi ki:

  aşçıyım sizinle birlikte calısmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz acaba.

 3. aygün eldemir dedi ki:

  İŞ DENEYİMİ :
  9 yıldır YAKIN ve UZAK yol TANKER ve KURU YÜK gemilerinde KAMAROT çalışmaktayım. Müşteri ve Halkla ilişkilerim iyidir. LİSE mezunuyum. SON OLARAK NAKKAŞ Denizcilik KİMYASAL TANKER de 7 AY – GEMİ SATILDI KONTRAT BİTTİ – VBG – Denizcilik KİMYASAL TANKER de 4 AY – BAYRAK DEĞİŞTİ GEMİYE YABANCI PERSONEL GELDİ. Toplam – 11 AY – Gemiden İZİNLİ ayrılmak zorunda kaldım. GEMİ ADAMI STCW EĞİTİM SERTİFİKALARI – 2021- GAZ, PETROL VE KİMYASAL TANKER Tanıtım Belgelerim vardır. Ayrıca 5 Yıllık AMERİKA VİSA C1/D BELGEM VARDIR. Hiç bir kötü alışkanlığım yoktur. (sigara, içki vb.) Güvenlikle İlgili Tanıtım Eğitim Belgesi, Güvenlik Farkındalık Eğitim Belgesi, Belirlenmiş Güvenlik Görevleri Eğitim Belgesi, SAĞLIK, AŞI , HİJYEN ve tüm eğitim belgelerimle işe heran çıkabilirim… NOT : DEĞİŞTİRMECİ OLARAK TA ÇALIŞABİLİRİM…
  GİTTİĞİM ÜLKELER – YAKIN YOL – : Rusya, Romanya, Gürcistan, Ukranya, Fransa, Fas, Tunus, Almanya, Danimarka, Belçika, Hollanda, Mısır, Yemen, İtalya, Yunanistan, İspanya, Hırvatistan… UZAK YOL – Nijerya, Amerika, Brezilya, Peru, İran, Avustralya , Kanada, Arjantin, Kolombiya, Küba, Venezuela, Güney Afrika ( Durban ), Dubai, Hindistan, Singapur, Jakarta, Endonezya, İran, Malezya, Tayland, Tayvan, Filipinler, Çin, Japonya, Güney – Kuzey Kore, Yeni Zelanda…
  Aygün ELDEMİR…. E Posta…. aygunes666@hotmail.com… 0 533 777 15 77 – Ev No : 0 533 650 02 11-

BİR YORUM YAZ