Minteks İş Başvurusu

Minteks, 1994 yılında İzmir yolu üzerinde bulunan 170 m2 alana sahip bir dükkan içerisinde ilk etapta iç ve dış giyim parti malları ve aynı zaman’da ev tekstili alanı dayalı ürünlerin satışı ile faaliyet hayatına atılım yapmıştır. Aradan bir sene geçtikten sonra ticari hayatında başarılı bir grafik çizen Minteks, 1995 senesinde kendi dükkânının yan kısımları olan bitişik iş yerlerini de bünyesine katarak bir bütün şekilde faaliyetine devam etmiştir. Bu doğrultuda hem perakende hem de toptancı usulü bir faaliyet alanına dönüşmüştür. Gelişim gösterdiği 1995 senesinde Minteks Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adıyla ilk yurtdışı fuarına katılma faaliyetinde bulundu. Buna takriben ilk ihracatını İspanya’da bulunan bir mağaza zincirine yapmış oldu.

Büyük gelişimler gören marka, 1997-1998 yılları içerisinde yeni inşa ettirmiş olduğu üretim tesislerine yerleşerek, burada nakış, dikiş ve dokuma ile faaliyetlerine farklı açılardan destek vererek modern bir tesisin kuruluşuna imza atmıştır. Kurulduğu günden beri aynı kalite ve özveri içerisinde çalışmalarını sürdürmüştür. Akabinde 2005 senesine takriben İzmir yolu üzerinde bulunan perakendecilik üzerine olan 1.150 m2 alanlık mağazası içerisinde dünyanın birçok ünlü markasını barındıran mutfak, restoran, pastane, fabrika araç ve gereç malzemeleri ürünlerinin satışını yapan “home” alanı yaratarak müşterilerine birçok alanda hizmet vermenin gururunu yaşamaktadırlar. 22 yıl evvel kurulan marka, iki arkadaş tarafından sermayesiz bir şekilde kurularak günümüzde dev bir işleyiş tesisi ve aynı zaman’da dünyanın birçok ülkesine ihracat sağlayan firması olarak gündeme gelmiştir.

Minteks İletişim Bilgileri
Adres; İzmir Yolu 27. Km Bursa

Telefon:+90 224 449 01

info@minteks.com.tr

Minteks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Minteks firmasında kariyer yapabilirsiniz. Minteks insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. özge çakmak dedi ki:

    yeni evlendim çalışmak iştiyorum 4aylık evliyim tam olarak ittiyaçım var herkeş gibi görüklede oturuyorum eşim abiş oglunda pasta ustası kendisi

BİR YORUM YAZ