Mint Yapım İş Başvurusu

Televizyon, müzik, sinema yapımcılığı ve eğitim alanına yönelik birçok faaliyetler üzerine usta yapımcı Birol GÜVEN tarafından 1997 yılında kurulan Mint Yapım, başarılı bir şekilde üstlendikleri görevi yerine getirerek günümüz de birbirinden harika programları beğenimize sunmuştur. Mint yapım yıllarca sinema ve dizi alanında alanına dayalı televizyon yapımcılığı üzerine oldukça başarılı programlar hazırlayan bir marka değerini kazanmış olup, aynı zaman’da sinemaya alanına adım attığı filmler ile birçok ödüle layık olarak başarılarına başarı katmaya devam etmiştir. Aynı zaman’da Mint Motion Pictures şirketini kuran Mint Yapım senaryo ekibiyle birlikte oluşturdukları projeleri hayata geçirmiş ve bu programların dahilinde toplam’da 20’den fazla televizyon projesi ile sonuçlandırmıştır. Toplam’da 2.000 bölümden fazla oluşan televizyon projeleri ile büyük bir başarı yakalayan Mint Yapım aynı zaman’da müzik ve eğitim alanında da oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Televizyon projeleri arasında yer alan en ünlü programları arasında bulunan Çocuklar Duymasın dizisi ile dünyada nadir görülen bir reyting rekoruna sahip olarak 2002-2004 yılında büyük bir başarı derecesi göstermiştir. Sinema sektörüne ise herkesin gönlünde taht kuran ve aynı zaman’da acı ile komedinin birleştiği Bayrampaşa: Ben Fazla Kalamayacağım adlı filmiyle giriş yaparak büyük bir izleyici kitlesini yakalamıştır. Akabinde Dersimiz Atatürk, Mandıra Filozofu ve Mandıra Filozofu İstanbul filmlerinde yakaladıkları muhteşem performans ve ilgiden dolayı Antalya Film Festival’inde yılın en iyi filmi seçilerek büyük bir başarıya imza atmıştır. Günümüzde birçok kişiye şöhret kapısı aralayan Mint Yapım, aynı zaman’da yeni öğrencilerine eğitim vererek ileride iyi bir oyuncu veya müzisyen olma yolunda yardım etmekte.

Mint Yapım İletişim Bilgileri
Adres; Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Evleri Kent Etabı N:25/A A(Kule) Blok Kat:9 D:13 Üsküdar İstanbul

Mint Yapım Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mint Yapım firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mint Yapım insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ