Mint Ajans İş Başvurusu

2011 yılında Matbaa ve Reklamcılık sektörü üzerine daha kaliteli hizmetler sunmak adına İzmir’de kurulan Mint Ajans, tecrübeli ve uzman genç kadrosuyla İzmir halkının hizmetine bağlı kalarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren marka değerine sahiptir. İç mekân ve Açık hava reklamcılığı üzerine yoğunluk gösteren Mint Ajans, aynı zaman’da web tasarım, web yazılım, grafik ve matbaa hizmetleri de sunmaktadır. Henüz genç bir marka olmasına rağmen birçok alanda faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiren kuruluş, alanında tamamen uzman ve tecrübeli genç ve dinamik kadrosu ile müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutacak çalışmalara imza atmaktadır. Bölge’de bulunan yerli ve yabancı markaların şubelerine ait tabela, web tasarım, web yazılım, grafik, insert matbaa hizmetleri ve daha birçok alanına dayalı hizmetlerini Mint Ajans sağlamaktadır.

Bünyesinde barındırdığı personellerin eğitimini de kendi çatısı altında sürdürmekte olan Mint Ajans, kurulduğu günden bu yana gençlere verdiği önem ve saygı ile de tanınan bir işletmedir. Günümüze kadar sürdürülebilir faaliyetlerini ileri teknolojiye sahip bilgisayar ve diğer matbaa cihazları ile müşterilerinin isteklerini kusursuz ve başarılı bir şekilde yerine getirmenin gururunu yaşayan marka, İzmir’in birçok bireysel ve kurumsal web tasarım ihtiyaçlarını da karşılamış olup, birçok büyük referansa sahipliği ile tanınmaktadır. Kaliteli baskı ve kaliteli işleyiş sloganı ile yıllardır sürdürülebilir mecranın faaliyetlerini başarılı bir şekilde yerine getiren marka, aynı zaman’da birçok kişiye de gerek bünyesinde gerek ise farklı illerde kendilerine bayilik vererek istihdam sağlamaktadır.

Mint Ajans İletişim Bilgileri
Adres; 116/5 Sok. No: 20 D:2 Bornova / İzmir

Tel : +90 (232) 375 25 02

E-Mail : info@mintajans.com

Mint Ajans Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mint Ajans firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mint Ajans insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ