Minopolis İş Başvurusu

2005 yılında Avustralya’nın başkenti ve göz bebeği olan Viyana’da kurulan Minopolis, ürün geliştirme, araştırma ve planlama üzerine yapılan 2 yıllık bir yoğun işleyişten sonra kurulmuştur. Ülkenin en iyi psikologları ve aynı zaman’da eğitim uzmanları tarafından yapılan hummalı çalışmalar ile takım olmanın desteğini ve aynı zaman’da temalı bir alan sahip olmanın değerini ön plana çıkarmak için geliştirilmiş aktiviteleri sunmuştur. Viyana’da oldukça ilgi çeken ve birçok sayıda çocuğu konuk eden modern yaşam merkezi, çocukların daha kültürlü, daha eğlenceli ve daha rahat bir ortamda zaman geçirmelerine olanak sağlamıştır. 2 yıllık bir çalışma sonucu Türkiye’de ki çocuklar için yapılan projelendirme üzerine temeller atılmıştır.

Ülkemizin ilk Avrupa menteşeli çocuk şehri olan Minopolis İstanbul, 2014 yılında Bakırköy Marmara Forum’da bulunan 4.500 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. Minik ziyaretçilerine kapılarını aynı tarihte açan Minopolis şehri toplam’da 32 meslekten oluşmakta olan çocuk meslek istasyonu olarak faaliyetlerini göstermektedir. Bu şehri ziyaret eden çocuklar bu mesleklere dayalı olarak 100’e yakın mesleği icra ederek, hem deneyim kazanmış oluyorlar hem de eğlencenin farklı bir boyutunda heyecanlı bir eğlence sergilemektedirler. Büyüklerinin iş dünyasına harika bir gezinti yaşayan 4-14 yaş grubu çocukların bu alanda hem eğlenceyi yaşamaları hem de kişisel gelişimlerinin artmasını sağlayan Minopolis, çocuk ziyaretçilerinin birbirine saygılı, görgü kurallarını, paylaşma ve yardımlaşmanın yanı sıra aynı zaman’da takım ruhu içerisinde performans sergilemelerine olanak tanımaktadır.

Minopolis İletişim Bilgileri
Adres; Marmara Forum, Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No: 3 Bakırköy, İstanbul

Minopolis Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Minopolis firmasında kariyer yapabilirsiniz. Minopolis insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ