Mink Tekstil İş Başvurusu

1998 yılında Konya 3. OSB alanında kurulan Mink Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, battaniye üretimi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli battaniye üretimi alanına dayalı markası olarak bilinen Mink Tekstil, kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmenin gurubunu yaşamaktadır. Aynı zaman’da modern üretim tesislerinde yenilikçi ve çağdaş fikirler doğrultusunda oluşan gelişimleri ile daha kaliteli ürünlerini müşterilerine sergilemenin gururunu yaşamaktadır. İlke ve vizyonundan şaşmadan yoluna devam eden marka, günümüze kadar sürdürdüğü kaliteli çalışmaları neticesinde sürekli tercih sebebi olarak müşterilerinin ilgisini çekmeye devam etmekte.

Günümüzde kendi bünyesinde kurmuş olduğu AR-GE ve Tasarım departmanı içerisinde bulunan deneyimli ve uzman personel kadrosu ile, dünya trendlerini dikkatle inceleyerek ülke genelinin geri kalmaması adına sürekli işleyiş gösteren dev bir kuruluştur. Dünyanın en güzel tasarımlarını özenle seçerek insanlara yenilikçi modanın keyfini sunarken, aynı zaman’da büyüme evresine devam etmiştir. Tüm ürünleri ÖKO-TEX Kalite Standartlarına bağlı olarak üreten marka, tüketiciye daha kaliteli ve ne istediklerini bilircesine üretim sağlamaya devam etmektedir. Geçtiğimiz her sene hem ürün gamında hem pazarlama da hem de personel kadrosuna yeni istihdamlar katmasıyla gelişen marka, teknolojinin en üst seviye cihazlarını modern tesislerinde barındırarak kaliteli işlere imza atmaya devam etmektedir.

Mink Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; 3. Organize Sanayi Bölgesi İhsan Dede Caddesi No: 3 42300 Selçuklu – KONYA

Telefon: +90 332 239 06 06

E-posta: info@mink.com.tr

Mink Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mink Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mink Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ