Mimar Sinan Özel Okulları İş Başvurusu

1996 yılında daha çağdaş ve daha bilgili nesillerin yetişmesi adına kurulan Mimar Sinan Özel Okulları, eğitim ve öğretim alanına dayalı hizmetleri kapsamında birçok ebeveynin çocuklarının eğitimi için vazgeçilmez bir markası olmuştur. Hızlı gelişen ve değişen zamana yönelik dikkatli ve oldukça değerli dokunuşlar ile eğitimi en iyi şekilde öğrencilerine empoze eden Mimar Sinan Özel Okulları, çocukların daha detaylı ve sıkılmadan eğitim almalarını sağlamaktadır. Bu çatı altında eğitimini alan bir çocuk öğrenci bundan 20 yıl sonrasında ki karşısına çıkacak olan soru veya sorunlarla rahat bir şekilde yüzleşebilecek kıvama gelmektedir. Zorba ve sert disiplinli eğitim anlayışına karşı olan Mimar Sinan Özel Okulları, her bir öğrencisine ayrı bir şekilde ilgi göstererek eğer varsa dersleri ile ilgili sorunları veya eğitim alanında uyum sağlayamama gibi sorunları, bu konuda özel rehberleri bulunan öğretmenler tarafından psikolojik destek vermektedir.

Yıllardır çağdaş ve yenilikçi fikirleri ile ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderdiği Mimar Sinan Özel Okulları, ders işleme alanlarının yanı sıra sağlıklı ve hijyenik bir yapıya sahip özel yemekhane, teknoloji alanları, tüm spor faaliyetlerinin yapılabildiği alanlar, laboratuvarlar ve daha birçok özel alanlar ile öğrencilerin daha kapsamlı ders çalışma ve aynı zaman’da kafalarının dağılması için bu özel alanlarla kendilerini motive edebilmelerini sağlamaktadır. Kalabalık sınıflara karşıt bir görüş sergileyen okul, çocukların daha iyi ve dikkatli eğitim alabilmeleri için az sayıda oluşturulan sınıflar içerisinde tamamen tecrübeli ve dinamik öğretmeler eşliğinde ders görebilmelerini sağlamaktadır.

Mimar Sinan Özel Okulları İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Cad. No: 89 Mimarsinan Büyükçekmece 34535 İSTANBUL

 

  • E-Posta: info@mskolej.k12.tr
  • Telefon: 0(212) 881 36 30

 

Mimar Sinan Özel Okulları Kariyer Olanakları
Eğitim kurumu insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mimar Sinan Özel Okullarında kariyer yapabilirsiniz. Mimar Sinan Özel Okulları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ