Milka İş Başvurusu

Milka, illk olarak 1880 yılında Phillppe Suchard adı altında Almanya’da süt ilavesiz çikolata üretimi olarak ilk şubesini açmış ve faaliyetlerine başlamıştır. Kısa sürede Almanya içerisinde şöhrete kavuşan marka 1888’de Almanya’da birkaç şube daha açarak daha fazla kişiye erişmek için atılım göstermiştir. Aynı sene içerisinde Avrupa ülkelerine de uzanan marka “Suchard” markası ile İsviçre ülkesinin ilk ve tek uluslar arası markası tesciline sahip bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeyi devam ettirdi. Kurulduğu günden 1901 yılına kadar çikolata içeceği olarak kullanımından hariç, çikolata içerisinde hiçbir vakit süt kullanımı yapılmadan satışlarını başarılı bir şekilde sürdürmüştür. 1901 yılında dünyanın ilk sütlü çikolata tableti imalatı ile yapmış olduğu üretimler neticesinde “Milka” markasını tescillettirerek yeni bir oluşumun kapılarını ardına kadar aralamıştır.

Lila Efsane adı ile anılan Milka çikolataları ilk sütlü tabletin imalatı olan 1901 senesinden günümüze kadar aynı lila paket içerisinde üretimlerini sürdürmüş ve kalitesinden ödün vermeden birbirinden farklı lezzetleri insanlara sunmuştur. Paketin değişmeyen simgeleri olan Lila ineği ve Alp dağları günümüzde de aynı figürler ile piyasada yer almaktadır. Ürün yelpazesi içerisinde bulunan Milka Tablet Çikolata, Milka Bubbly, Milka Gofret, Milka Lila Stars, Milka Lila Pause, ChocoGranis, ChocoCookie, Milka Choca Drink, Milka Gofret, Milka M-Joy ve daha birçok ürünleri ile muhteşem tatlar sunmaktadır. Dünya genelinde var olan üretim ve dağıtım alanına dayalı birçok personel istihdam eden dev marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destekte bulunan bir kuruluştur.

Milka İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah. 2253 Sok. No: 11 41400 Gebze Kocaeli

Tel: 0 800 261 99 11

E-posta: mondelezturkey@mdlz.com

Milka Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Milka firmasında kariyer yapabilirsiniz. Milka insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İLKER CÖMERT dedi ki:

    eleman alımınız devam ediyor mu

  2. yasin dedi ki:

    plasiyer şöförlük işarıyorum

BİR YORUM YAZ