Mika Tur İş Başvurusu

Mika Tur, 1997 yılında ülke turizmine katkıda bulunmak adına kurulmuş ve faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren marka değerine ulaşmıştır. TÜRSAB bünyesine ait 3073 numaralı tur seyahat acente belgesine sahip olarak onaylı bir şekilde kaliteli hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen ve her sene çıtasını daha da yükseklere taşıyarak alanında lider konuma geçmek için gayret gösteren Mika Tur, faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. Yılların bilgi ve tecrübe birikimine dayanarak önünde yer alan tüm projelerine daha iyisini ve daha kaliteli hizmetin hammaddesini katarak müşterilerinin memnuniyetini sürekli ön planda tutmuş ve müşterileri tarafından sürekli tercih edilen bir marka değerine ulaşmıştır.

Günümüzde online olarak tatil yapmak isteyen kişilere rehberlik eden ve ülkenin en büyük tatil portalı olarak faaliyet gösteren Tatilbudur.com adresinin sahibi olan Mika Tur, online acente hizmeti sayesinde birçok müşterisine ve aynı zaman’da müşteri kaydı bulunmayan birçok kişiye farklı alternatifler eşliğinde tatil yapmaları için muhteşem fırsatlar sunmaktadır. Online olarak tatil yapmak isteyen kişilerin tercihi haline gelen Tatilbudur.com adresi üzerinden diledikleri yerde tatil yapma fırsatına ulaşmaktadırlar. Birbirinden harika ve cazip fiyat teklifleri sunan web sitesi, tatilcileri oldukça memnun kıldıran bir işleyişe sahiptir. En son teknoloji altyapılarını kullanarak vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda ülke ekonomisine de kazandırdığı katkılar ile büyüyen dev bir marka halinde ilerlemeye devam etmektedir.

Mika Tur İletişim Bilgileri
Adres; Mika Plaza Tatlısu Mah. Çetin Cad. Nurettin Duman Sk. No: 7 34774 Ümraniye – İstanbul

Mika Tur Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mika Tur firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mika Tur insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ