Mihar Turizm İş Başvurusu

Mihar Turizm, 2011 yılında Türsab (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) tarafından onaylı sertifikaya sahip bir turizm ve taşımacılık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Tur alanında birçok alanda faaliyet sağlayan Mihar Turizm, yıllardır seyahat etmek isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerini güvenli bir şekilde taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Genel olarak kurumsal alanlara yönelik tur faaliyetleri düzenleyen firma, okul turları üzerine birçok referansa sahip. Devlet ve özel okul kurumlarına yönelik yapılan tüm tur organizasyonları, tamamen bakımlı araçlar ile güvenle taşıma hizmetleri sergilenmektedir. Ebeveynlerinde oldukça memnun kaldığı Mihar Turizm, ülke genelinde birçok okul öğrencilerine çeşitli beldelere, müzelere ve daha birçok alternatif bölgeye taşımacılık hizmetlerini başarılı bir şekilde vermektedir. Öğrencilere unutmayacakları eğlenceli ve bir o kadar ekonomik bütçelerle muhteşem turlar sunmaktadır.

Kurum içi motivasyon ağırlıklı turlar üzerine de faaliyet gösteren Mihar Turizm, yıllardır devlet ve özel kurumlara yönelik tur organizasyonları düzenleyerek personellerin daha azim ve verimli bir şekilde işlerine geri dönmeleri adına doyumsuz tur organizasyonları hizmetleri vermektedir. Tur programları arasında en popüler bölgeler olan Safranbolu, Amasra, Gölcük, Abant, Aladağ, Yuvacık, Düzce, Aytepe, Kazdağları, Eskişehir, Şile, Ağva, Taraklı ve Çubuk gölü gibi birçok belde ve bölge üzerine turlar düzenlemektedir. Aktiviteler arasında ise Atv, Paintball ve Trekking gibi birçok eğlenceli organizasyonları da hizmetleri arasında bulundurmaktadır.

Mihar Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Cevizlik Mah. Mor Sümbül Sok. Nail Bey İş Hanı, No: 2/5-6 Bakırköy – İSTANBUL

Mihar Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mihar Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mihar Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ