Migros Market İş Başvurusu

Hayatın pahalı bir şekilde seyir gösterdiği 1954 yılında, Migros bunun önüne geçmek adına, aynı zaman’da insanlara daha ekonomik ve kaliteli ürünleri sergilemek amacı ile kurulmuş ve günümüzde dev bir mağaza zincirine sahip köklü marka değerine sahipliği ile bilinmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli aynı kalite ve özveri içerisinde ülke genelinde başarılı bir grafik sergileyen Migros, yerli ve yabancı birçok dünyaca ünlü markayı mağazalarında halka en düşük fiyatlarla sunmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır. Türkiye’nin tüm illerinde bulunan mağazaları sayesinde yüksek bir müşteri potansiyeline sahip olan Migros, aynı zaman’da ilçelerde de açmış olduğu şubeleri ile dikkatleri üzerinde çeken öncü ve cesur bir kurumsal marka değerini ortaya koymaktadır.

Günümüzde köklü bir kuruluş olarak karşımıza çıkan dev marketler zinciri, dünyaca ünlü markaların haricinde aynı zaman’da pirinç, su, şeker, hayvansal gıdalar, süt ve süt ürünleri ve daha birçok ürün alanında kendi markası adı altında üretimlerini mağazalarında sergilemektedir. Migros mağazalarında bulunan her reyon sorumlusu kendi reyonu alanında tamamen uzman ve işi bilir bir niteliğe sahiptir. Eğitimli ve disiplinli güler yüzlü kadrosu ile çalışanlar, müşterilerin memnun bir şekilde alışverişlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapmaları için yardımcı olmakta. Her dönem personel ihtiyacı bulunan Migros ülke genelinde tüm mağazalarında birçok alanda personel istihdam etmek için sürekli personel alımı yapmaktadır.

Migros Market İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı No:7 34758 Ataşehir / İstanbul

Migros Market Kariyer Olanakları
Market insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Migros Marketlerde kariyer yapabilirsiniz. Migros Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ