Migros İş Başvurusu

Migros Marketler, ülkemizin en tanınmış market zincirlerinden bir tanesidir. Ülkemizin hemen hemen her ilinde bulunan Migros Marketler Zinciri kaliteli ürün ve mutlu müşteri hedefiyle yola çıkmıştır.

Mağazalarında birçok çeşit ürün bulunan Migros, ziyaretçilerine en kaliteli ürünü en iyi fiyatlardan sunmaktadır. Migros, 1975 senesinde Koç Holding tarafından hisseleri satın alınmış ve ülkemizde faaliyetlerine başlamıştır. 1990 senesinden sonra ise büyük mağazacılık uygulamasına geçmiş ve yine 2005 senesinde perakende zinciri Tansaş’ı satın alarak bünyesine katmıştır.

2011 yılında toplamda 415 Migros, 11 Macro Center ve 12 adet 5M ile hizmet vermekteydi. Ayrıca Kazakistan ve Makedonya’da da Migros Marketler bulunmaktadır.

Migroslar İsviçre’de olduğu gibi ülkemizde de 4 kategoridedir.
M Migros Marketler; 1M migros sadece temel ürünler satılır. Yiyecek satılmaz.
MM Migros Marketler; 2M Migros geniş bir ürün yelpazesi sunar.
MMM Migros Marketler; 3M Migros tekstil ürünleri, elektronik ürünler, kitaplar ve kozmetik ürünlerini satmaktadır.
5M Migroslar ise gelişmiş market olarak hizmet sunar. tekstil ürünleri, elektronik ürünler, kitaplar ve kozmetik ürünler de satan 5M Migrosların ürün yelpazesi çok geniştir.

Migros Marketlerde kasiyer, yönetici, temizlik elemanı, güvenlik ve diğer iş branşlarında çalışabilirsiniz. Alt kısımda bulunan iş başvurusu linki üzerinden açık iş pozisyonlarından kendinize uygun olanı seçerek bu dev markada kariyerinize başlayabilirsiniz.

Migros İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı No:7 34758 Ataşehir / İstanbul

Migros Kariyer Olanakları
Mağaza insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Migros Marketlerde kariyer yapabilirsiniz. Migros insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. fidan dedi ki:

    Merhaba Antalya Muratpaşa’da ikamet ediyorum. Daha öncesinde 1 yıla yakın satış tecrübem var. Şu an sizinle calışmak istiyorum. İyi çalışmalar.

  2. Gökmen bora dedi ki:

    Merhaba ben sincan ankara dan ikamet ediyorum 10yıllık bir zaman pazarda çalıştım manavdan anlıyorum çalişma ortamina uyumluyum sigara ve kötu alişkanliklarim yok 3yıl market sektorunde çalıştım uygun görurseniz sizinle çalişmk istiyorum saygılar.

BİR YORUM YAZ