Migiboy İş Başvurusu

50 yıllık bir geçmişe sahip olan Migiboy, kurulduğu günden bu yana modayı takip ederek hep aynı kalite çerçevesinde kumaş ve iplik üretimi üzerine faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Bünyesine bağlı olarak 3 fabrika üzerinden müşterilerine üstün kalite standartlarının üzerinde kumaş üretimi ve aynı zaman’da iplik üretimi hizmetleri sunarak başarılı bir grafik çizmeye devam etmekte. Entegre yapısına sahip modern mimari fabrikalarında üretimlerini son teknoloji cihazların eşliğinde yapan Migiboy Kahramanmaraş, Çorlu ve Kırklareli şehirlerinde bulunan fabrikalarında üretimlerini sürdürerek hem müşterilerine hem de Osmanbey, Zeytinburnu ve Merter bölgelerinde bulunan mağazaları ile satışlarını güler yüzle sürdürmekte olan bir marka olarak işleyişine devam etmektedir.

Çorlu’da bulunan fabrikasında örme boya baskı hizmetlerini, Kırklareli’de bulunan fabrikada 36 binlik iğlik ring iplik tesisi ve aynı zaman’da Kahramanmaraş’ta bulunan tesislerinde ise open-end viskon üretim tesisi ile birlikte entegre bir sistem dahilinde işleyen Migiboy, üretimlerini alanında uzman personel kadrosu ile sürdürmektedir. Migiboy Tekstil İstanbul’un yanı sıra aynı zaman’da yurtdışında sahip olduğu mağazalarda yenilikçi ve çağdaş yapısı içerisinde modayı yakından takip ederek ürünlerini tüm dünyaya ulaştırmanın hedefinde koşan köklü bir marka değerine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana hep kaliteli işler sergileyen Migiboy, fabrika ve mağazaları bünyesinde 1.000’den fazla kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Migiboy İletişim Bilgileri
Adres; VELİMEŞE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAHALLESİ 1.YANYOL NO:7 / 1 ERGENE / ÇORLU / TEKİRDAĞ

Migiboy Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Migiboy firmasında kariyer yapabilirsiniz. Migiboy insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özkan dedi ki:

    Vasifsiz

BİR YORUM YAZ