Migem İş Başvurusu

Önceleri Maden Dairesi adı altında Türkiye’nin madencilik faaliyetlerini yürüten Maden İşleri Genel Müdürlüğü 1993 senesinde bugünkü adını Resmi Gazete’de yayınlarak kuruluşunu ilan etmiştir. Ülkemizin maden işlerini kanunlar ve gerekli işleyişler üzerine faaliyetlerini sürdüren Migem, Devlet’in hükmü altında olduğu madenlerin tasarruflu bir şekilde işlemesini sağlamaktadır. Yıllardır bünyesinde gerçekleştirdiği başarılı projeler ile sıkça adını duyuran Migem, aynı zaman’da tüm işleyişlerini Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı adı altında ve izni ile gerçekleştirmektedir. Bilinen ve sonradan dahil edilen tüm madenlerin yasal işleyiş içerisinde ekonomik bir düzeyde işletmeye uygunluğunu kontrol etmekle yetkili olan Migem, aynı zaman’da bu madenlere yasal ruhsat işlemlerinin verilmesi ve incelenmesi konusunda da yetki sahibi bir kuruluştur.

Gösterdiği büyük başarılar ve devam eden düzenli projeler doğrultusunda sürekli denetilen bir kuruluş olan Migem, Maden alanlarına yönelik çalışmalarını her zaman şaşmadığı kaliteli işleyiş ve düzenli iş organizasyonu sayesinde büyük başarılara imza atmış bir kuruluştur. Yıllardır Türkiye’ye dayalı olan maden işlerini büyük bir titizlikle sergileyen Migem, alanında uzman mühendisleri ve yardımcı ekipmanları ile başarılı bir grafik sergilemeye devam etmekte. Madenlere yönelik başarılı çalışmaların arkasında ekip gücünün her daim ön planda tutulması Migem’i daha üstün ve ileriye taşıyan modern işleyiş ile sağlanmakta. Ve bünyesinde barındırdığı birçok personel ile ülke ekonomisini yüksekte tutan bir kuruluş olarak bilinmektedir.

Migem İletişim Bilgileri
Adres; Mevlana Bulvarı No: 76 Beştepe, Ankara

Migem Kariyer Olanakları
Migem bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için kurum insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Migem insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ