Midyat Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Midyat Devlet Hastanesi, ilk olarak Mardin’in Midyat ilçesinde 1955 yılında Hükümet Tabipliği adı altında açılarak hizmetlerini vermeye başlamıştır. Aradan yılların geçmesiyle birlikte sürekli olarak sağlık hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Akabinde ilerleyen yıllara hitaben çoğalan nüfus ve hastaların artması üzerine daha fazla alana ve doktora ihtiyaç duyulduğu için hastane yönetimi ek bina talebinde bulunarak, inşası biten ek binalarında hemen faaliyete geçirilerek hastalara kaliteli ve hızlı bir şekilde sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamıştır. Ek binaların hizmete girmesiyle birlikte biraz daha rahatlayan hastane personelleri, daha fazla alan içerisinde daha fazla sağlık personelinin bulunmasından dolayı, daha fazla hastaya muayene, tedavi ve diğer tüm sağlık hizmetlerini başarılı bir şekilde günümüze kadar sürdürmektedir.

Ek binanın yapılmasına rağmen tekrar ilerleyen yıllara hitaben nüfus yoğunluğu ve hasta çoğunluğundan dolayı ikinci bir karar üzerine büyüme evresine atılım yapmak isteyen hastane, Midyat’ta bulunan ihtiyacın ve çağın gereksinimlerini içerisinde barındıran 2 yıllık bir inşa sürecinin ardından modern binasına 2012 senesinde taşınarak büyük bir yapı içerisinde on binlerce hastaya sağlık hizmetlerini günümüzde başarılı ve eksiksiz bir şekilde vermektedir. Mülkiyeti Maliye Bakanlığına ait olan hastane, yeni binasında tüm branşlarda hastalarına hizmet vermenin mutluluğunu yaşarken, yaklaşık 107.000’den fazla kişinin mutlu ve huzurlu bir şekilde hastaneden ayrılmasına vesile olmuştur.

Midyat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Çevre Cd. 47500 Midyat Mardin

Telf: 0482 462 1106

Midyat Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Midyat Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Midyat Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ