Midtown İş Başvurusu

Midtown Alışveriş Merkezi 2012 yılında Karakaya Group şirketleri tarafından Bodrum Yarımadası’da bulunan Ortakent mevkiine bağlı 77.500 m2 alan üzerine kurulmuştur. Merkezi bir konumda yer alan Midtown üniversite, okul, hastane gibi birçok kolay ulaşılabilen kuruluşların yanında yer almaktadır. Bölge halkına daha kaliteli ve daha ekonomik ürünlerin sunulduğu bir vizyon içerisinde Midtown’un atılımlarını gerçekleştiren şirket, çok kısa sürede inşaatı tamamlayarak 2012 yılının haziran ayında ziyaretçilerine kapılarını açarak alışveriş imkanını sunmuştur. Anayol üzerinde imara açık bir alanda inşa edilen Midtown, Ortakentte ki konum stratejisi ile tek başına ticaret merkezi olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ettirmektedir.

Oldukça büyük bir alana sahip olan Midtown Alışveriş Merkezi, aynı zaman’da 15.000 m2 kapalı alana sahip yapı marketine, 2.000 m2 alana sahip çocuk oyun alanı ve sinema severler için özel teknoloji ile donatılmış sinema salonları, 1.100 araç kapasitesine sahip kapalı ve açık otopark hizmeti, 43.800 m2 alana sahip 110 adet yerli ve yabancı markaya ait mağaza, dünya lezzetlerini bir arada toplayan restoranlar, modern kafeler ve daha birçok yaşam merkezine bağlı mekân ile faaliyetlerini müşterilerini başarılı bir şekilde sunmaya devam etmektedir. Açıldığı günden bu yana güvenliğin ön safhada olduğu alışveriş merkezi içerisinde ayrıca birçok kişi istihdam görerek, ev ekonomilerine de destek olmaktadırlar.

Midtown İletişim Bilgileri
Adres; Kemer Mevkii Ortakent, Bodrum

Midtown Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Midtown firmasında kariyer yapabilirsiniz. Midtown insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ