Midpoint İş Başvurusu

2002 yılında İstanbul/Bağdat Caddesi’nde kurulan Midpoint, dünya mutfaklarını misafirlerine lezzetli bir şekilde sunum yaparak başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren bir lezzet markası olarak bilinmektedir. Farklı tatlara ve muhteşem bir mekânda muhteşem yemekler yemek isteyen kişiler için özel olarak oluşturulmuş olan Midpoint, modern mimarisi ve harika iç dekorasyonu ile adeta bir sarayı andırmaktadır. Profesyonel personelleri ve hızlı servis hizmetlerinin yanında muhteşem tatları denemenize olanak sunan Midpoint günümüzde ünlü kişilerinde uğrak mekanı olarak bilinen muhteşem bir kuruluştur. “ Herkesin Buluşma Noktası “ sloganıyla misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Midpoint, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak keyifli ve mutlu bir şekilde mekândan ayrılmalarına vesile olmaktadır.

Müşterilerinin genellik alışveriş sonrası veya iş toplantılarının üzerine soluğu aldıkları bu harika mekâna ait nefes kesen manzaralarda muhteşem tatları denemenize ilham vermektedir. Toplam’da 18 şubesi bulunan Midpoint, İstanbul’un en güzide ve şahane yerleri olan Bağdat Caddesi, Bebek, Nişantaşı, Beyoğlu, Ankara, İzmir ve Antalya’da bulunan AVM içerisinde ki restoranlarıyla herkese harika tatları sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Usta şeflerin ellerinden çıkan muhteşem tatları denemeye gelen müşteriler, karşılaştıkları ilgi ve muhteşem servis sayesinde Midpoint’i sürekli tercih etmektedirler. Güler yüzlü personelleri ile müşteri memnuniyetini sürekli yükseklerde tutan Midpoint kurulduğun günden bu yana hep aynı kalite ve özveri ile birlikte faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Midpoint İletişim Bilgileri
Adres; Küçük Çamlıca Mah. Üç Pınarlar Cad. Bina No: 30/A Üsküdar İstanbul

Midpoint Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Midpoint firmasında kariyer yapabilirsiniz. Midpoint insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. oguzhanözgan dedi ki:

    daha ön ce saray muhallebisin de calıstım
    kendi isteyim le cıktım midpointte calıs mayı isterim

  2. oguzhanözgan dedi ki:

    ga rson olarak olur5319461989

BİR YORUM YAZ