Midal Kablo İş Başvurusu

Midal Kablo, 1977 yılında alüminyum ve alüminyum alaşımlı teller, havai iletkenler ve daha benzeri birçok kablo üretimlerini başarıyla sürdüren alanında dünya lider konumunda yer almaktadır. İhracat alanında da liderlik vasfını sürdüren Midal Kablo, üretmiş olduğu ürünler neticesinde dünya genelinde tanınan dev bir marka değerine sahiptir. Üretmiş olduğu yüksek kalite standartlarına bağlı olan ürünlerini müşterilerine zamanında ihracat teslimatı yaparak, müşteri memnuniyetini ve moralini sürekli üst seviyelerde tutmaktadır. Üretim tesislerinde bulunan personellerinin tümü iş sağlığı ve güvenliği üzerine uyumlu bir şekilde donatılarak, işleyişlerini bu doğrultuda düzenli ve dikkatli bir şekilde yapmalarına olanak tanımıştır. Güvenli ve sağlıklı bir şekilde çalışanlarına önem veren Midal Kablo, bu doğrultuda örnek bir marka olarak faaliyetlerini dikkatli ve kaliteli bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir.

Çevre kirliliği üzerinde ki hassasiyetine dayanaraktan sürekli iş prensibi gereği personellerinin titiz ve sağlıklı hijyenik ortamlarda da çalışmalarını öngörmüştür. Takım çalışmalarına vermiş oldukları önem ile bilinen Midal Kablo, günümüzde alanında birçok firma tarafından örnek alınan bir marka değerini kazanmıştır. Türkiye’nin yanı sıra birçok dünya ülkesine ihracatını gerçekleştirdiği ürünleri tamamen kalite standartlarının üstünde yer almış ve bu netice de müşterileri tarafından sürekli tercih sebebi olma özelliğine ulaşmıştır. Bünyesinde barındırdığı çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunan bir marka değerine sahip olmuştur.

Midal Kablo İletişim Bilgileri
Adres; Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:8, 11300 Bozüyük Bilecik

Midal Kablo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Midal Kablo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Midal Kablo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ