Michelin İş Başvurusu

Dünyanın en büyük ve lider lastik üreticilerinden biri olan Michelin, 1889 yılında Clermont’ta André ve Edouard Michelin kardeşler tarafından kurulmuştur. Dünya genelinde en çok tercih edilen ülkeler arasında Fransa bulunurken, takriben birçok dünya ülkesi ve Türkiye’de de oldukça sıkça tercih edilen otomobil lastik markası olarak faaliyetlerini başarılı bir grafik sergileyerek devam ettirmektedir. Günümüz tarihinde 175’den fazla ülkeye ürünlerinin hizmetini sağlamakta olan marka 2008 istatistik raporlarınca toplamda elde ettiği 16,4 milyar Euro’luk cirosuyla ortalama 350 milyon Euro net kâr elde eden dev bir marka olarak liderlik koltuğu üzerine mücadele etmekte. Kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri ve kalite içerisinde sürdürdükleri ticaret maceralarına günümüzde kazandıkları büyük marka değeri ile daha da kaliteli işler çıkararak müşterilerinin ilgisini toplamakta.

Dünya genelinde 70 farklı üretim alanına dayalı olarak 177.000.000 adet lastik üretimi yaparak dev bir üretim haznesine sahipliği ile bilinmektedir. Modern üretim tesislerinde başarılı lastik üretimleri sergileyen Michelin günümüz lastik üreticileri arasında en iyi olarak ilk sıralarda yerini almaktadır. Otomobil lastiklerinin yanı sıra aynı zaman’da hava aracı, zirai araçlar, motosiklet ve inşaat makineleri içinde lastik üretimlerini yapmakta olan marka 120 yıllık tarihiyle insanların daha güvenli ve rahat seyahat etmelerine olanak tanımaktadır. 20 ülkede bulunan üretim tesisleri bünyesinde 113.000 insandan fazla kişiye istihdam sağlayan marka, bu alanda dünya ekonomisine de oldukça katkı sağlayan bir marka olarak bilinmektedir.

Michelin İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. Tekfen Tower No: 209 4. Levent İSTANBUL

Michelin Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Michelin firmasında kariyer yapabilirsiniz. Michelin insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ