MHRS İş Başvurusu

MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) Avrupa Birliği tarafından onaylanan en iyi 20 temel kamu hizmetleri arasında yer almakta olup, 2010 kurularak ilk etapta Kayseri ve Erzurum illerinde pilot uygulama olarak faaliyetlerine başlamıştır. 2010 senesinden öncesine baktığımızda Hastanelerde sürekli oluşan kuyruklar ve bir türlü gelmeyen fiş alma seansları birçok kişiyi çileden çıkardığı gibi, aynı zaman’da hasta vatandaşlarımızın da sıralarda rahatsız olmaması adına oldukça gelişmiş bir otomasyon sistemidir. Oluşacak zaman kaybını sıfırda indirme çabalarında oldukça başarılı olan bu sistem günümüzde tüm Türkiye geneli hastanelerde rahatlıkla işlenmekte. Gelen bu yenilikçi teknoloji ile hastalar istediği hekimi seçme özgürlüğünün olması gibi, aynı zaman’da hekimin boş randevu saatleri içerisinde istediği saate randevu seçeneğine sahip olmasıdır.

Hasta veya hasta yakınının mhrs.gov.tr adresine veya 182 numaralı MHRS operatör hattına bağlanarak sadece hastanın TC kimlik numarasıyla çok rahat bir şekilde randevu alabilmekte. İnternet sitesinden veya 182 numaralı operatör hattından alınan randevu telefonun diğer ucunda bulunan yetkili kişi tarafından hasta veya hasta yakınına randevu tarihi ve doktor bilgileri eksiksiz bir şekilde bildirilerek sonlandırılmakta. Randevu alan kişi randevu saatlerinden önce yine 182 numaralı MHRS operatöründen veya www.mhrs.gov.tr adresinden kimlik bilgileri sayesinde randevusunu iptal edebilmektedir. Türkiye’de bulunan tüm doktorlar bu sisteme kayıtlı olup, vatandaşların istedikleri branşta istedikleri doktora randevu alma özgürlünün bulunması, insanlarında daha rahat bir şekilde sağlık hizmetlerini görmelerine fırsat tanımıştır.

MHRS İletişim Bilgileri
Adres; Mithatpaşa Cad. No: 3 Sıhhiye 06434 ANKARA

MHRS Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MHRS firmasında kariyer yapabilirsiniz. MHRS insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. özlem dedi ki:

  mhrs de çalışmak istiyorum

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

BİR YORUM YAZ