MG Gülçiçek İş Başvurusu

50 yıla aşkındır dünyanın en güzel kokularını bizlere sunan MG Gülçiçek, günümüzde birçok parfüm ve benzeri koku spreylerinin altında imzası bulunan dev bir marka olarak faaliyetlerini günümüze kadar başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Parfüm, temizlik ürünleri, oda spreyleri, oto spreyleri ve daha birçok çeşit koku alanında yüzlerce modeli bulunan ürünleri ile Türkiye’nin yanı sıra Avrupa pazarında da tutarlı ve istikrarlı bir marka olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Kokuların tamamını kendi bünyesinde istihdam sağladığı alanında uzman ve profesyonel parfümörleri tarafından geliştirilerek tüketiciye sunulmaktadır. Tamamen doğal ve kimyevi maddelerin bulunmadığı MG Gülçiçek ürünleri, günümüzde birçok büyük markanın parfümlerinde yer alan özlerin ortaya çıkmasında büyük rol oynamış bir marka olarak karşımıza çıkmakta.

Esans ve esans ürünleri üzerine üretimlerini gerçekleştiren marka, teknolojinin sürekli gelişmesi gibi bu sektöründe sürekli değişerek daha fazla koku ve kalıcılığa özen göstermesi oldukça zor bir durum olsa da MG Gülçiçek markası bunu başararak ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde insanlara bunu ulaştırmanın gururunu yaşamaktadır. Hammadde ve natürele önem veren MG Gülçiçek göstermiş olduğu kararlı ve sürdürülebilir iş potansiyeli sayesinde daima yeni kokular üzerinde gelişimler sağlayarak insanlara farklı kokuları hissetmeleri için çaba göstermekte. Birçok kişiye bünyesinde istihdam sağlayan MG Gülçiçek aynı zaman’da ülkeye vermiş olduğu katkı değerleri ile de gündeme gelen dev bir marka olarak yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir.

MG Gülçiçek İletişim Bilgileri
Adres; GOSB Tembelova Alanı 3300 sokak No: 3306, 41400 Gebze Kocaeli

MG Gülçiçek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MG Gülçiçek firmasında kariyer yapabilirsiniz. MG Gülçiçek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ