Meysu İş Başvurusu

1948 senesinde Kayseri ilimizde faaliyete geçmiş olan Meysu, toplamda 8 kurucu üye ve 8 ortakla Gülsan Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. ismi ile kurulmuştur. Geleneksel ürünlerimizi kaliteli bir şekilde üreterek piyasa da öncü olmayı hedeflemiştir.

1985 yılında Kayseri Organize Sanayi’de faaliyetlerine başlayan Gülsan Gıda, 15.000 metrekare açık ve 10.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuştur. Modern ve son teknoloji tesislerde üretimlerini sürdüren şirketin üretmiş olduğu ürünler içerisinde reçel, marmelat, tahin, eritme peyniri, tereyağ, fındık ezmesi gibi mamuller yer almaktadır.

Portföyünü genişletmek isteyen şirket Meybuz A.Ş. ve MEYSU meyve suları tesislerini kurmuştur. 2000 yılında faaliyete geçirmiş olduğu Meysu meyve suyu tesisleri ile bu sektörde kendini ispatlamış ve en büyük firmalar arasına girmeyi başarmıştır. 2002 yılında bu tesis üzerine yapmış olduğu yatırımlar sonucunda ürün gruplarını arttırmıştır. Üretmiş olduğu bazı ürünler ise meyve suları, meyve nektarı, meyve aromalı içecekler ve çeşitli sos çeşitleri.

Günümüzde 19.000 metrekare açık ve 15.000 metrekare kapalı tesislerde üretimlerini gerçekleştiren MEYSU, diğer markaları olan MEYSU AİLE ve GÜLSAN ile çeşitli ürünleri üretmektedir.

Üretilen mamuller yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünya üzerinde satılmaktadır. Toplamda 6 kıtaya ihraç edilen bu ürünler ile ülkemiz başarıyla temsil edilmekte ve ekonomimize katkıda bulunulmaktadır.

Meysu İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bolgesi 16. Cadde No: 4 38070 Kayseri

TELEFON: +90 352 321 21 00 (Pbx)

FAX: +90 352 321 21 04

E-MAİL: info@meysu.com.tr

Meysu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meysu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Meysu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Şengül karabulut dedi ki:

    Balıkesir de fabrikası bulunuyorsa bende çalışmak istiyorum

  2. furkan oktar dedi ki:

    iyi günler lise 2 ögrencisiyim yaz tatilini boş geçirmemek için kayseri organize sanayi bölgesinde 16.cd bulunan meysu ,gülsan da işte çalışmak isterim geri dönerseniz sevinirim

  3. Aysan dedi ki:

    Meysu fabrikasında çalışmak istiyorum, acil işe ihtiyacım var. Saygılar.

BİR YORUM YAZ