Meydan Tıp İş Başvurusu

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi, Antalya halkına sağlık hizmetleri sunmaktadır. Son teknolojik teçhizatlarıyla çeşitli konularda sağlık hizmet sunmaktadır. Bunlardan örnekler vermek gerekirse Lazer Epilasyon Ütüleme tekniğini gösterebiliriz. Gelişmiş cihazlarla hızlı ve kalıcı çözümler sunan hastane, profesyonel cilt bakımı konusunda da uzmanlaşmıştır.

Tıp Merkezi, uygun fiyat olanaklarıyla dikkat çekmektedir. Ekonomik tedavi imkanlarının aynı zamanda kaliteli ve son teknoloji cihazlarla yapılması sonucunda insanların bu merkezi tercih etmesi kaçınılmaz oluyor. İnsana değer veren, hasta memnuniyetini ilk sırada tutan bir hastanedir.

Dünyanın küreselleşmesi sonucunda gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek, Türkiye’de en iyi sağlık kuruluşları arasına girebilmek ve Antalya halkının sağlık ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için devamlı olarak gelişmekteyiz. Bu hizmetleri ekonominizi sarsmadan en uygun koşullarda vermek istiyoruz. Huzur verici iç mekanlarımızla, uzman personel ekibimizle hasta memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz ve hedeflerimizi her geçen gün daha da arttırıyoruz.

Tıp merkezinde hususunda uzman doktorlar, hemşire ve diğer hizmetliler istihdam edilmektedir ve ihtiyaç halinde yeni alımlar yapılmaktadır.

Meydan Tıp İletişim Bilgileri
Adres; Kızıltoprak Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi Hacı Derviş Apt. No: 129/B 07010 Meydan / Antalya

Tel: 90 (242) 344 09 09

 

E-posta: info@meydantip.com.tr

 

Meydan Tıp Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meydan Tıp firmasında kariyer yapabilirsiniz. Meydan Tıp insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ