Mey İçki İş Başvurusu

2004 senesinde kurulmuş olan Mey İçki, üretim ve satış bölümleriyle 2 ayrı birimden oluşmaktadır. Üretmiş olduğu ürünler içerisinde bulunan markalardan bazıları şu şekildedir; Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa votkaları, Kayra, Terra ve Buzbağ şaraplarını örnek gösterebiliriz.

Dünyaca ünlü bir marka olan Diageo iştirakinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Mey Grup, kurulduğu günden günümüze kadar geçen sürede topluma karşı sorumlu, müşteri odaklı bir çalışma sistemi kurmuştur. 180 ülkede faaliyet gösteren ve 80 ülkede ofisi bulunan alkollü içki üreticisi olan Diageo ortaklığı ile kalitesini ve güvenirliğini bir kez daha ispatlamıştır.

Mey Grup’ta toplamda 2.000 üzerinde personel çalışmaktadır. Distribütör ve satış ekipleriyle birlikte bu sayı her geçen gün artmaktadır. Böyle firma, ülkemizin en büyük ve güçlü şirketlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır.

Diageo sayesinde bilgi birikimini ve tecrübesini geliştirerek ürün portföyünü yükselten Mey İçki, Johnnie Walker, J&B, Crown Royal, Kete One, Don Julio gibi ünlü ve tanınmış alkollü içeceklerinde Türkiye’de ki dağıtımını yapmaktadır.

Ülkemizde sağlamış olduğu istihdam olanakları ile, sosyal sorumluluk anlayışı ve müşteri memnuniyeti sayesinde pazardaki liderliği üstlenen Mey, her geçen gün daha da büyümektedir ve hedeflerini gerçekleştirmektedir.

Bu büyük firma da herkes için iş var. Yapmanız gereken aday kayıt sitesi üzerinden online kayıt olmanız ve açık iş ilanlarını seçerek iş başvurusunda bulunmanız. Ayrıca öğrenciler de bu firma da stajlarını yapabilirler. Staj başvurusu içinde online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Mey İçki İletişim Bilgileri
Adres; Abide-i Hürriyet Cad. No:211 Bolkan Center B Blok 34381 Şişli İstanbul

Telefon : +90 212 373 44 00
E-posta
: info@mey.com.tr

Mey İçki Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mey İçki firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mey İçki insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ