Mevlana Market İş Başvurusu

Mevlana Market, yıllardır İstanbul’un Tuzla ilçesinde ilk olarak bir market ile sektör hayatına girmiş ve zamanla büyüyerek marketler zinciri oluşturmuştur. Bölge halkının gıda ve diğer market sektöründeki ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile faaliyetlerin başlamış ve gün geçtikçe kaliteli bir ilerleyiş sergileyerek bu yolda büyümeye devam etmişlerdir. Sloganlarını nitelendiren sözler arasında alışveriş yapmak için gelen insanların müşteri olarak değil, misafir olarak karşılandığını, ayrıca kendilerine güvenli, kaliteli ve hesaplı bir alışveriş keyfi sunduklarını dile getirmektedirler. Yıllardır ülke ekonomisine sağladıkları katkılar ve çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak, alanında uzman personelleriyle güler yüzlü iş ahlakı sayesinde müşterilerinin ilgisini çekmiş ve tercih sebebi olmuşlardır. Mutlu müşteri referansına sahip olan Mevlana Market, müşteri memnuniyetini daima en önde tutarak hizmetlerinde hijyenik ve güvenliğe oldukça önem vermektedir.

Bölge halkının tüm ihtiyaçlarını gidermek adına yaptıkları yatırımlar sayesinde gerek satış ürünleri gerekse iç mekân teknoloji cihazları üzerine yüklü sermaye ve kalite sunmuşlardır. Müşterilerine sunmuş oldukları hizmetin dışında, her zaman bünyelerinde barındırdıkları personellerine eğitim amaçlı seminerler düzenleyerek, müşterilerinin bilgili, tecrübeli ve güler yüzlü personelleri ile iletişimlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde işlemelerini sağlamaktadırlar. Personeller haftanın her günü raflarda ve depolardaki gıda ve diğer ürünlerin son kullanma tarihlerini incelemektedir. Ve ayrıca personellerin hasar görmüş ve benzeri işlevselliğini kaybetmiş ürünlerin stokların haricinde tutulmasına özen göstermektedir.

Mevlana Market İletişim Bilgileri
Adres; KİPTAŞ 1. ETAP EVLERİ HÜRRİYET CAD. NO: 7 Tuzla – İSTANBUL

Mevlana Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mevlana Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mevlana Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ