Metro Market İş Başvurusu

Metro Market, dünyanın en büyük toptancı marketlerinin başında gelmektedir. Kalite farkı ve uygun fiyat anlayışı ile başarıyı yakalamış olan firma, tedarikçileri ve müşterileri ile uyumlu bir şekilde çalışması ve onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edebilmesi sonucunda kendini piyasa lideri bir firma haline getirmiştir.

1964 senesinde kapılarını müşterilerine açan Metro Group ilk olarak Almanya’nın Ruhr bölgesinde faaliyete geçti. Kurusu ise Otto Beisheim isminde bir girişimcidir. Sadece Almanya’da değil tüm dünya da güçlü bir marka oluşturmak isteyen Otto Beisheim, yine kendi sektöründe yer alan ve büyük bir marka olan Makro’yu satın alarak bünyesine katmıştır.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de esnaflar, iş adamları ve çeşitli tüccarlar Metro Toptan Market ile çalışmaktadır. Toplamda 20.000’den fazla gıda ürünü yer alan markette 30.000 çeşitte gıda dışı ürün bulunmaktadır. Ayrıca bu ürünler kalite, fiyat ve performans açısından oldukça kuvvetlidir. Bu market ülkemizde 1990 senesinden beri faaliyet göstermektedir.

Günümüzde dünya üzerinde 33 ülkede yer alan marketler zincirinin toplamda 2.100 mağazası ve 280.000 personeli bulunmaktadır. Dünya da en güvenilen ve en fazla tercih edilen markaları arasında bulunmaktadır.

Metro Cash & Carry İletişim Bilgileri
Adres; Koçman Cad. Güneşli Kavşağı 34212 Güneşli-Bağcılar İstanbul

Metro Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Metro Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Metro Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. atilla demirtas dedi ki:

    ascıyım iş arıyorum merınos halıda calıştım

BİR YORUM YAZ