Metro Kargo İş Başvurusu

Metro Kargo 2011 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 1500 ün üzerinde personelin çalışmış olduğu de firma toplamda 250 Hizmet noktası ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörün en hızlı büyüyen Kargo firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Metro Kargo yönetim kurulu başkanı Cengizhan Parmaksız yapmış olduğu açıklamalarda, son yıllarda artan e ticaretin ve ihracatın Kargo firmalarına olumlu yönde etki edeceğini ve pazarda yeni oyunculara ihtiyaç duyulacağını söyledi.

Metro Kargo Pazara giderken çok büyük yatırımlar yapmıştır. Pazarda yer alan dev firmaları rakip olmak için çeşitli yatırımlar yapan Kargo Firması, müşteri memnuniyetine büyük önem vererek kendini kabullendirmeye çalışmaktadır. Bu sektörde yer alan birçok gayri resmi Kargo Firması da bulunmaktadır, Bu yüzden tüketici mutluluğunu ilk planda tutan firma kendini Lider Kargo firmalar listesinde üst sıralara taşımak istiyor.

Bünyesinde çalıştırmış oldu personellere profesyonel eğitimler veren firma müşteri odaklı taşımacılık için en iyi sunmaya gayret göstermektedir. Son olarak hizmet noktalarını 600 den fazla hizmet ağıyla Türkiye kargo sektöründe yerini almıştır.

Metro Kargo İletişim Bilgileri
Adres; Çalıca Mah. Atatürk Blv. No: 51, Fethiye, MuğlaMetro Kargo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Metro Kargo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Metro Kargo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ