Metro İş Başvurusu

Ulaşım sektöründe ülkemizin en tanınmış markalarından bir tanesi olan Metro Turizm, ciro büyüklüğü ve kara üzerinde yolcu taşıma sayısı ölçü alındığında lider konumda bulunmaktadır. Toplamda 1.500’e yakın otobüsü bulunan Metro, bu otobüslerin yaklaşık 700 tanesini satın almıştır. Genç bir personel kadrosu oluşturmaya çalışan firmanın yaş ortalaması diğer otobüs firmalarına göre daha düşüktür. Ülkemizin her bölgesinde acenteleri bulunan firma toplamda 1.000 acente ile hizmet vermektedir. 77 il üzerinde aktif olarak acenteleri yer alan şirketin yurt içi ve yurt dışı bilet satış hizmetleri devam etmektedir. Günde 1.400 sefer yapabilen firma, 1 yılda toplam 20.000.000 yolcu taşıma kapasitesine sahiptir.

Sadece şehirlerarası değil, uluslar arası taşımacılık sektöründe de faaliyetlerini her geçen gün arttırmaktadır. Ayrıca yolcularını şehir içi taşıma araçları ile de ücretsiz olarak gidecekleri bölgelere taşımaktadır. Bu iş için ayırmış olduğu toplam 307 şehir içi servis aracı bulunmaktadır.

2013 yılında yapılan araştırmalara göre 21 civarında olan yolcu sayısı 1 yıl sonra 23 milyonun üzerine çıkmıştır. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ve ülkemizde yapılan yatırımlar sonrasında deniz taşıtları, hava taşıtları ve demiryolu geçmiş yıllara göre çok daha aktif olmasına rağmen Metro Turizm’i olumsuz olarak etkilememiş ve tam tersine olumlu bir etki yapmıştır. Firmanın 2015 hedefi ise 26 milyon yolcu olmuştur.

Metro Turizm’de şoför, host, hostes, yazıhane görevlisi ve diğer branşlarda kariyer yapabilirsiniz. Bunun için sizlere vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz. İletişim sayfası üzerinden de iş olanakları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Metro Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Koçman Cad. Güneşli Kavşağı 34212 Güneşli-Bağcılar İstanbul

Tel: 0850 222 34 55

Metro Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Metro Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Metro insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ