Metro Hastanesi İş Başvurusu

Metro Hastanesi toplamda 5.800 metrekare bir kapalı alan üzerinde konuşlandırılmıştır. İçerisinde toplam 22 poliklinik odası, muayene odası ve 24 saat devamlı hizmet veren hekim, icapçı uzman hekimler bulunmaktadır.

Hastane’de toplam 37 uzman doktor çalışmaktadır. Hastane içerisindeki tüm teçhizatlar son teknolojidir. Kurumda, yabancı ve en gelişmiş ülkelerde yapılabilen tüm teşhis, tedavi ve ameliyatlar uzman doktorlar eşliğinde yapılabilmektedir.

12 yıldan fazla süredir Adana ve çevre illere en iyi şekilde hizmet sunan hastane, teknolojinin getirmiş olduğu tüm yenilikleri kullanmaktadır ve modern yapısıyla hastalarına sağlık hizmetleri sunmaktadır. Hususunda uzman olan doktorlar ve tüm personeller güler yüzlü ve şefkatli yaklaşımlarla hastalarla yakından ilgilenmektedir. Sadece hastalara değil hasta yakınlarına da saygılı ve hürmetli bir şekilde yaklaşmaktadırlar. Her zaman daha iyiyi hedefleyen hastane yönetimi, vermiş olduğu sağlık hizmetlerinde güven ve kaliteyi daha da ileriye götürmek için faaliyetlerini son hızla devam ettirmektedir.

Hastane, Özülkü Hastaneler Grubu’na bağlı olarak sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Metro Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Seyhan, Mustafa Kemal Paşa Bulv. No:15, Adana

 

E-posta: info@metrohastanesi.com

Telefon: +90 (322) 456 19 00

 

Metro Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Metro Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Metro Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ