Meteksan Matbaa İş Başvurusu

1969 yılında Meteksan Matbaacılık’ın açılışı için gerekli olan hazırlıklar yapılmıştır ve tesisin bitirilip faaliyete geçirilmesi 1975 yılında olmuştur. Firma yapmış olduğu yatırımlar sonucunda günümüzde kendi alanında lider olabilecek bir şirketin ilk tomurcuklarını atmıştır. Özel sektörde ilk fotokopi kağıdı, kağıt ve karton üreten firma olan Meteksan, ilklere imza atan ve her zaman kendini yenileyerek teknolojik gelişimlere adapte olabilen bir kuruluştur.

Kurmuş olduğu dijital baskı tesisleri ile de öncü olmayı hedeflemiş olan şirket, basım sektöründe kullanılan en son teknolojiyi kullanarak sahip olduğu tecrübesini de bununla birleştirmiş ve büyük bir başarı yakalamıştır. Vermiş olduğu hizmetlerle övünç duyan firma, tüketici mutluluğunu ilk planda tutmuştur.

Oldukça geniş bir ürün portföyünü müşterilerine sunan firma, özel basım ürünler, basılı ürünler, dijital baskı ve kırtasiye ürünleri başta olmak üzere bu alanda yer alan ürünlerin tamamını üretmekte ve müşterilerine pazarlamaktadır.

Bünyesinde çalışan personellerin eğitimine ayrı bir önem veren firma, böylelikle üretimde yüksek kalite standartlarına ulaşmaktadır.

Meteksan Matbaa İletişim Bilgileri
Adres; Beytepe Köyü Yolu No:3 06800 Çankaya / Ankara

Telefon: +90 312 266 44 10

E-posta: info@meteksan.com.tr

Meteksan Matbaa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meteksan Matbaa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Meteksan Matbaa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ