Metamar İş Başvurusu

Metamar 1993 yılında Antalya’da açılmıştır. Toplamda 1.100 kişinin çalışmış olduğu dev firma 7 gün 24 saat boyunca gelişmiş ve güncellenmiş teknolojisi ile faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Şirket çeşitli branşlarda faaliyetler göstermektedir. Bunlardan en önemlileri şu şekildedir; dış cephe kaplama, plaka, fayans, mozaik, Waterjet uygulamalar, Banyo ve mutfak, profil ve metal ocaklar şeklindedir. Sunmuş olduğu dış cephe çözümleri ile bir yılda toplamda 1 milyon metrekarelik bir üretim hacmi sunmaktadır. Dünya standartlarına uygun olarak üretmiş olduğu ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip makine parkı ile büyük ölçekli projeleri başarıyla tamamlayabilmektedir.

Bu dev firmada çalışmak için firmanın insan kaynakları departmanıyla iletişime geçebilir, online başvuru formu ile de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için alt kısımda bulunan linkleri kullanabilirsiniz.

Metamar İletişim Bilgileri
Adres; Antalya Yolu 6. Km., Savköy, Isparta Merkez, Isparta

Metamar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Metamar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Metamar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sadık Ağcakaya dedi ki:

    25 30yilik mermer fayans seramik karove granit ustası yim sizinle çalışmak istiyorumb
    05061180106nodan ulasabilirsiniz

BİR YORUM YAZ