Metal Yapı İş Başvurusu

Metal yapı ilk olarak 1983 yılında yurt dışında bulunan Abdurrahman Özgül, Levent Özgül, Hamdi Aksoy ve Bülent Özgül tarafından temelleri atılmış olan bir şirkettir. İlk olarak Suudi Arabistan’da faaliyetlere başlayan şirkete daha sonra Levent Özgül ve Alper Özgül katılmıştır ve Metal ve Yapı Sistemleri isimli şirket 1987 tarihinde İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır.

1988 yılında Türkiye’nin en büyük giydirme cephesi olarak bilinen Yapı Kredi Plaza ilk kez Metal ve Yapı Sistemleri tarafından yapılmıştır. Projenin tasarımı üretimi ve montajı tamamen firma tarafından yapılmış ve büyük bir başarı elde edilmiştir. Ülkemizde ilk yerli giydirme cephe sistemi tasarlanmış ve başarıyla uygulanmıştır. Firma Çatalca’da 12 dönüm büyüklüğünde bir arazi satın almış ve burada fabrika ve yönetim binası kurmuştur. Toplamda 70 kişiye iş istihdamı oluşturulmuştur.

Yine 1993 senesinde Ülkemizde ilk defa yapılan iki taraflı strüktürel silikon cephe sistemi tasarımı yapılmıştır. 1994 senesinde ise firmada çalışan sayısı 125’ çıkmıştır. Ülkemiz dışında Taşkent, Almaata, Ufa ve Tümen’de taahhütler alınmaya başlanmıştır. Firma, Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da başarıyla projelerini yürütmektedir. Günümüzde Belçika, Fransa, Lüksemburg, Türkmenistan ve Ukrayna’da firmanın ofisleri bulunmaktadır.

Metal Yapı İletişim Bilgileri
Adres; Rüzgarlıbahçe Mahallesi Selvi Çıkmazı Sok. No: 2 Toyota K Plaza Kat: 5 34805 Kavacık / İstanbulMetal Yapı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Metal Yapı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Metal Yapı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Celalettin dedi ki:

  Merhaba Ben celalettin MAYEM gurup ta 5 yıldır çalışmaktayım yurt dışında çalışmak istiyorum Türkmenistan Kazakistan azarbeycan Özbekistan ve diyer ulkeler fark etmez montaj ustasıyım

 2. Celalettin dedi ki:

  Merhaba Ben celalettin Ukrayna daki fabrikada çalışmak onur dur şantiye lere de montajcı olarak giderim

 3. Ersin cansiz dedi ki:

  Merhaba 18 yildir yurt ici ve yurtdisinda cesitli projelerde ustalik ve formenlik yaptim suan yurt disindan yeni geldim. Ve metal yapi bunyesinde calismak istiyorum

 4. selm tülü dedi ki:

  Selim Tülü. Merhaba arkadaşlar mesleğim mekanik. Makine bakım onarım, metal imalat ve montaj, elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynakçısı ustasıyım. Yurtiçi yurtdışı fabrika ve şantiye çalışmışlık deneyimlerim var. Bu vesile ile firmanızda mesleğimle ilgili yurtdışında çalışmak istiyorum. Meslek ustalık belgem var. Pasaportum var. Seyahat engelim yok. Sağlık problemim yok. Yükseklik korkum yok. Not; Bu yazım sadece yurtdışı için geçerlidir, şimdiden teşekkür ederim. Not; mesleğimle ilgili test için her zaman hazırım.

 5. mahmut ali eser dedi ki:

  8 kişilik deneyimli ve tecrübeli ekibimle Metal yapı gibi köklü bir firmayla iş yapmak isterim. Referanslarım mevcuttur.

 6. ercan yesiloz dedi ki:

  15 Yillik cephe giydirme ustasiyim, işe ihtiyacim var. Metal yapi gibi bir sirkette calismak sereftir.

BİR YORUM YAZ