Metag İnşaat İş Başvurusu

Metag İnşaat, İdil Grup iştiraki altında kurulmuştur. 1967 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetlerini başarıyla yürüten şirket Rusya, Suudi Arabistan, Afganistan, Kazakistan, Romanya, Özbekistan ve Türkiye gibi büyük ülkelerde projeler yürütmektedir. 2001 yılında tekrardan yapılanma içerisine giren firma, İdil Grup’tan ayrılarak kendi ismiyle bağımsız bir şekilde inşaat alanında faaliyetlerine devam etmiştir. Çalışmış olduğu ülkelerde güven ve itibar kazanan şirket İdil Grubun deniz aşırı deneyimlerinden faydalanmıştır.

Risk yönetimi konusunda büyük bir tecrübeye sahip olan şirket dünyanın en zor bölgelerinde çeşitli projeler gerçekleştirmiştir.

Türkiye’de ve yurtdışında inşaat sektöründe çalışmak isteyen mühendisler, mimarlar, inşaat işçileri ve diğer branşlarda istihdam edilmek isteyen kişiler bu firmaya başvurarak kariyerlerini devam ettirebilirler. Firmanın insan kaynakları sayfasında yer alan online cv gönderme ve cv doldurma bölümünü kullanarak iş başvurularınızı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Metag İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Çetin Emeç Bulvarı 1314. Cadde. No:19 Öveçler 06460, Ankara

Metag İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Metag İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Metag İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ayhan yapar dedi ki:

    slm 25 senelik agır vasıta şöförüm bekarım yurtdışında calışmak istiyorum saygılarımla

BİR YORUM YAZ