Meta Maden İş Başvurusu

Meta Madencilik Limited Şirketi 2000 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizde nikel Madencilik yapan şirket profesyonel mühendislerce faaliyetlerini devam ettirmektedir. 2007 senesinde ise Meta Nikel Kobalt Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ismini alarak hedeflerini büyütmüştür. Türkiye’de bulunan nikel potansiyelinin farkına vararak bu hususta çalışmalarını sürdüren firma ekonomimize katkı sağlamıştır.

Firma faaliyetleri şu şekildedir; Arama, işletme, ihraç etme ve Araştırma geliştirme çalışmaları. Devamlı olarak yapmış olduğu yatırımlarla da her geçen gün daha da güçlenen firma, Gördes / Manisa ve Yunus Emre / Eskişehir illerimizde nikel maden işletmeleri çalıştırmaktadır. Bunun dışında ülkemizin çeşitli yerlerinde de Nikel maden arama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kendi hususunda ülkemizde öncü olan firma, bünyesinde çalıştırmak olduğu tecrübeli ve deneyimli mühendislerle Avrupa’da kendi branşında en büyük firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Firma bünyesinde çalışmak üzere Mühendisler. teknikerler ve çeşitli çalışanlar almaktadır. Genç ve dinamik bir ekip kurmak isteyen bu firmada çalışarak kariyerinizi devam ettirebilirsiniz. Firmaya iş başvurusu yapmak için alt kısımda vermiş olduğumuz linklerden faydalanabilirsiniz.

Meta Maden İletişim Bilgileri
Adres; Ceyhun Atıf Kansu Caddesi 114 Bayraktar Center, D Blok 3. Kat No: 5-6 Balgat / ANKARA

T: +90 312 583 78 78
F: +90 312 583 78 79
E: info@metanikel.com.tr

Meta Maden Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meta Maden firmasında kariyer yapabilirsiniz. Meta Maden insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ