Mescier Demir Çelik İş Başvurusu

1960 yılından beri faaliyet gösteren firma, demir çelik ürünlerinin ticaretini yapmaktadır. 1990 senesinde açmış olduğu haddehane tesisi ile üretim yapmaya başlamıştır. Üretim yapmaya başlayan MESCİER, her geçen gün büyümeye başladı ve ülkemizde yer alan demir çelik tesisleri arasında en iyiler arasına yerleşti. Günümüzde Bartın ve Karabük illerimizde açmış olduğu fabrikalarla üretimlerini dünya standartlarında sürdürmektedir.

Firmanın bünyesinde üretmiş olduğu ürünlerden bazıları Lama, Köşebent, Yuvarlak, Kare, IPE, NPI ve NPU şeklindedir. Bu ürünleri üreterek Türkiye’de ve yurtdışında bulunan müşterilerine pazarlamaktadır. Bartın ilimizde bulunan 60 bin metrekaresi açık toplamda 200 bin metrekarelik bir alanda üretim gerçekleştiren firma, her yıl 500 bin ton üretim yaparak büyük bir başarıya imza atmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi firmanın toplamda 2 tesisi bulunmaktadır. Üst kısımda Bartın tesisinde üretilen ürünlerden ve bu tesisin işlem hacim kapasitesinden bahsetmiştik. Karabük’te bulunan tesis, Bartın’da ki tesise göre daha ufaktır. Bu tesis toplamda 12 bin metrekare olup tamamı kapalı alandan oluşmaktadır. Bu fabrikada da yıllık üretin 150 bin ton şeklindedir. Bu tesislerde de çoğunlukta Köşebent, lama ve kare demir üretimleri yapılmaktadır.

Mescier Demir Çelik İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 74000 BARTIN ve Yeşil Mahalle Sanayi Bölgesi 78200 KARABÜK

Mescier Demir Çelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mescier Demir Çelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mescier Demir Çelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ