Mesa İnşaat İş Başvurusu

Mesa İnşaat 1969 yılında kurulmuştur. Toplu Konut sektörüne damga vurarak konutta marka kavramını geliştiren firma, 85.000’den fazla konut yaparak büyük bir başarıya imza atmıştır. Firma, tasarımdan altyapı ve çevre düzenlenmesine kadar üretimin her aşamasını gerçekleştirmektedir. 8 milyon metrekare alan ve 85.000’den fazla konu yapan firma, toplamda 4000 personel çalıştırmaktadır.

Mesa, Türkiye dışında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Büyük kapasiteli işlerde gerçekleştiren firma, alışveriş merkezleri, spor tesisleri, sağlık ve kültür merkezleri, okullar ve şehir parkları da inşa etmiştir. Yapmış olduğu projelere garanti veren firma, kendi müşteri hizmetleri birimini kurmuştur. Oluşabilecek herhangi bir problemde müşteri hizmetleri binasından gidermekte ve yardımcı olmaktadır. Hizmette en son noktayı yakalamak isteyen firma, geçmiş başarılarından güç alarak geleceğe güvenli adımlarla ilerlemektedir.

Kurum, ihtiyaç halinde bünyesinde çeşitli branşlarda çalışmak üzere personeller almaktadır. Alınacak personeller çeşitli sınavlardan ve mülakatlardan geçerek Mesa bünyesine katılmaktadır. Başvurularınızı firma sayfası üzerinden ya da yenibiris.com üzerinden yapabiliyorsunuz. Alt kısımda yer alan link üzerinden başvurularınız sorunsuz şekilde halledebilirsiniz.

Mesa İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; MESA Plaza, Koru Sitesi,Ihlamur cad., No: 2 06810 Çayyolu ANKARAMesa İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mesa İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mesa İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ