Mesa İmalat İş Başvurusu

Mesa İmalat, 1978 senesinde faaliyete geçmiştir. Mesa Şirketler Grubunun iştiraki olan firma Ankara ilimizde iş hayatına başlamıştır. Öncelikli olarak yapmış olduğu iş tünel kalıp sistem tasarımıydı. Zamanla güçlenen yapısı ve teknolojiye ayak uydurmasıyla diğer teknolojik kalıp ve iskele sistemlerini de üretmeye başlamıştır.

Günümüzde 105.000 metrekaresi açık, 30.000 metrekaresi kapalı bir alanda ürünlerini en son teknolojiye uygun şekilde üretmektedir. ISO 9001 sertifikası alan şirket, sadece ülkemizde değil tüm dünya da en büyük çelik kalıp üreticileri arasında bulunmaktadır. Firma her yıl 150 bin metrekare çelik kalıp sistemi, 300 bin metrekare ahşap yüzeyli kalıp sistemi ve 1 milyon metreküp iskele ve döşeme kalıbı sistemi üretebilmektedir. Geniş ürün portföyü ile günümüzde faaliyetlerini son hız devam ettiren şirket, yurtdışı ve yurtiçi satışlarını her geçen gün arttırmaktadır. 5 kıta üzerinde 40’dan fazla ülkeye üretmiş olduğunu ürünlerini ihraç eden firma, özellikle kalıp sistemi üretiminde dünya çapında bir üne sahiptir.

Üretmiş olunan ürünlerin devamlı geliştirilmesi ve üst düzey teknolojiler kullanılarak müşterilerimize en iyi ürünü teslim edebilmemiz için profesyonel ekibimizle profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Bünyemizde çalışan deneyimli kadromuzla her geçen gün daha güçleniyoruz. İnşaat sektöründe hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz ve gerek teknik desteğimizle gerekse satış sonrası desteğimizle müşteri memnuniyeti en üst sırada tutuyoruz.

Mesa İmalat İletişim Bilgileri
Adres; Yenikent, Mustafa Kemal Mah. Kayı Cad. No: 92/A 0696, Ankara

Tel: +90 312 277 33 00 (pbx)
Fax: +90 312 277 37 00 (pbx)

E-posta: info@mesaimalat.com.tr

Mesa İmalat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mesa İmalat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mesa İmalat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ