Merzifon Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Hastane 1950 senesinde toplamda 6.800 metrekare bir alana kurulmuştur. İlk açıldığı tarihte sadece 15 yatak kapasitesi bulunmaktaydı. İlk olarak insanlara sağlık hizmeti ismiyle açılan bu hastane 1960 yılında Devlet Hastanesi statüsüne kavuşmuştur. 1968 senesinde hastanenin yetersiz görünmesi sonucunda 100 yataklı bir ek bina yapımına başlanmıştır ve 1 senede tamamlanan yeni bina ile toplamda 150 yatak kapasiteli bir hastane olmuştur. 1989 yılında ihtiyaçların artması ve hastanenin bölge halkına yetersiz gelmesi sonucunda 50 yataklı bir ek bina daha yapılmıştır.

Eski hastane binasının daha modern bir hale gelmesi için yapılan çalışmalar sonucunda 2007 yılında yapımına başlanan yeni bina 2009 yılında bitirilmiştir ve modern bir yapı olan yeni görüntüsüne kavuşmuştur. Günümüzdeki şekliyle toplamda 180 yatak kapasitesine sahip olup, teknolojinin gerektirmiş olduğu tüm olanakları bölge halkına sağlamaktadır.

Hastane, uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane’de her türlü müdahale yapılabilmektedir ve hasta memnuniyeti en üst sırada gelmektedir. Hasta çalışanlarının mutluluğu içinde profesyonel çalışmalar gerçekleştiren ve bu konudaki inancını, anlayışını ön planda tutan, insanlara eşit davranan bir hastanedir.

Merzifon Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Bahcelievler Mah. İbni sina Cad. No:2 05300 Merzifon / Amasya
Telefon : + 90 (0358) 513 44 44
Fax        : + 90 (0358) 514 08 30
E-Mail  : amasyadh3@saglik.gov.tr

Merzifon Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Merzifon Devlet Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Merzifon Devlet Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ