Merv İnşaat İş Başvurusu

Firma 1995 senesinde kurulmuştur ve aradan geçen 20 sene içerisinde birçok projeye imza atmıştır. Sadece Türkiye’de değil uluslar arası projelerde de boy gösteren firma, yaptığı projelerle dikkat çekmektedir. Felsefe olarak insanların hayatlarını kolaylaştırabilecek yeni dünyalar kurmayı amaçlayan firma, 1.400 üzerinde bulunan personel sayısıyla projelerini sürdürmektedir. Türkiye ve Türkmenistan’da yaptığı projelerde birçok kişiye iş istihdamı sunmuştur. Ülkemizde ve Türkmenistan’da en saygın inşaat şirketleri arasında bulunmaktadır.

Merv İnşaat’ın yağmış olduğu yapılardan bazıları şu şekildedir; Konut ve toplu konutlar, alışveriş merkezi, ofis binaları, havalimanları, oteller, fabrikalar, barajlar, su ve atık tesisleri, spor salonları, stadyumlar, hastaneler, tüneller, otoyollar, köprüler ve benzeri yapılardır.

Yaptığı ve inşaatını sürdürdüğü önemli projelerden bazıları da şunlardır; Aşkabat Şor Kasabası 600 kişi kapasiteli okul anahtar teslim inşaatı, Arçman 500 kişilik Medeniyet Merkezi, Izgant Spor Okulu 500 kişi kapasiteli, Yimpaş Shopping Center, Yimpaş Apart Otel, Türkmenistan Sağlık Bakanlığı şeklindedir.

Firma’nın Türkiye ve Türkmenistan’da sürdürmüş olduğu inşaatlarda çeşitli branşlar altında çalışmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgileri alt kısımda verilmektedir.

Merv İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Reşadiye Mahallesi Kumyol Caddesi Akdoğan Pasajı No:29/3 Çorlu / TEKİRDAĞ

Merv İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Merv İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Merv İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa YILMAZ dedi ki:

    ISITMA SOGUTMA YANGIN SULAMA FCU AHU CILLER KAZANDAYIRESI PONPA ODALARI PIS SU TEMIZ SU HAVALANDIRMA VS GENEL FORMENI OLARAK BILGILERINIZE

BİR YORUM YAZ