Mertur İş Başvurusu

Mertur, 25 yıldan uzun bir süredir devam ettirmiş olduğu araç taşıma alanında, lider kuruluşlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Tüketici odaklı hizmet anlayışı ile hizmet sunan bu kuruluş, 125.000 metrekare açık ve kapalı alandan oluşan bir merkez ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde 500’den fazla çalışan personel yer almaktadır. Toplamda 350 özmal aracı bulunan firma, araç taşıma alanında lider konumda yer almaktadır.

Tecrübeli ve genç ekibiyle dikkat çeken Mertur Otomotiv Taşımacılık şirketi, gümrükleme, depolama ve lojistik faaliyetleri ile hizmetlerini en kaliteli şekilde yerine getirmektedir. Sınırsız hizmet felsefesi ve müşteri mutluluğu ile kuruluşundan günümüze kalitesinden ödün vermeden çözüm odaklı vizyonunu her geçen zaman daha da geliştirmiştir. İstikrarlı bir şekilde büyüyen firma, kısa bir zamanda uluslar arası başarılara da imza atmıştır. Ülkemiz öncelikli olmak suretiyle Ukrayna, İran, Gürcistan, Azerbaycan ve İran ülkelerinde de faaliyet göstermektedir ve bu ülkelerde yeni ofisler açmaktadır. Türkiye’de ve uluslar arası arena da birçok firma ile anlaşmalı çalışmakta ve bu firmalara çözümler üretmektedir. Firma hedeflerinden bir tanesi de kazasız bir taşıma gerçekleştirmek ve çevreye zarar vermeden faaliyetlerini sürdürmektir. L2 – C2 ve K2 belgelerini alan firma aynı zamanda ISO 14001 ve ISO 9001 sertifikalarını da almıştır.

Mertur İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Cad. Keten Sk. No:12 Şekerpınar Çayırova (41435) – Kocaeli

Tel: +90 (262) 648 84 00
E-mail: info@mertur.com.tr

Mertur Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mertur firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mertur insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ