Mert Optik İş Başvurusu

Gözlük alanında lider firmalardan bir tanesi olan Mert Optik, 1958 yılında Merhum Zühtü Pala tarafından faaliyete geçirilmiştir. Henüz 26 yaşındayken Ege Bölgesinde kurmuş olduğu bu firma Türkiye’nin sektöründe en tanınmış markalarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

İzmir’in Konak ilçesinin Alsancak semtinde kurulan şirket, 1983 yılında ithalatın serbest kalmasından sonra büyüme sürecine girmiştir. Mert Pala ve 3 arkadaşı tarafından desteklenen şirket çok kısa zamanda büyüme kaydetmiştir ve gözlük sektöründe önemli bir noktaya gelmiştir. Bu yıllarda ülkemize getirilmiş olan bir makineyi ithal eden firma, sektörde hatasız ve kaliteli üretimler gerçekleştirerek tüketicilere hizmet sunmaya başlamıştır.

Günümüzde, Türkiye’nin en büyük ikinci optik mağaza zinciri olmayı başaran Mert Optik toplamda 150 çalışan ile hizmet sunmaktadır. Dünyaca ünlü 300 farklı gözlük markasının bulunduğu 30 gözlük satış noktasından satışlarını gerçekleştirmektedir. Satış ve satış sonrası destek ekibiyle faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Sizlerde bu firmada kariyer yapabilirsiniz. Firmanın çeşitli satış mağazalarında çalışabilirsiniz. Konu ile alakalı bilgileri firma iletişim bölümünden inceleyebilirsiniz. Linkler alt kısımda yer almaktadır.

Mert Optik İletişim Bilgileri
Adres; Talatpaşa Bulvarı, No 21/A Konak, Alsancak, 35220 İzmir

Tel: 0 (532) 111 MERT ( 6378 )

E-posta: bilgi@mertoptik.com.tr

Mert Optik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mert Optik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mert Optik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Uğur yıldırım dedi ki:

    İş arıyorum şoförlük

BİR YORUM YAZ