Mersin Sigara Fabrikası İş Başvurusu

Sigara üretici olan European Tobacco A.Ş. son yılların hızla gelişen ve büyüyen sigara üreticilerinden bir tanesi konumundadır. Mersin – Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde 50 dönüm bir arazi alarak bu bölgeye sigara üretim tesisi kurmuştur. Bu tesisin kurulmasıyla ilk 5 yılda ki hedef sigara pazarının %10’u olmuştur. Daha ilk kurulduğu yıl %5’lik bir Pazar payı alan şirket büyük bir başarı elde etmiştir.

Tesislerinde en son teknolojiyi kullanan şirket, iyi hammaddelerle üretmiş olduğu ürünlerini Türkiye dışında, Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Orta Asya’ya ihraç etmektedir.

Kaliteye büyük önem veren şirket, ürün kalitesinin dışında yönetim kalitesinde de en iyiyi hedeflemektedir. Personellerinden, tedarikçilerine kadar her zaman iyileşmeyi ve gelişmesi sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerine vermiş olduğu önemi aynı zamanda şirket içerisinde yer alan tüm personeline de vermektedir ve böylece mutlu çalışanlar, mutlu müşteriler prensibini gerçekleştirmiş olmaktadır.

Vizyon – Misyon
Kaliteli ürün üretmek, müşterilere en iyi teknoloji ile karşılayarak onlara sigarada yeni bir anlayış sunmak, personelin memnuniyetini sağlamak ve devamlı profesyonel eğitimler vermek, Pazar payı hedefini devamlı yükseltmek ve devamlı büyümek, çevreyezarar vermeden üretim yapmak şirketin misyon ve vizyonundan en önemlileridir.

Mersin Sigara Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, 2. Cadde, No:8 Huzurkent MERSİN

Telefon: 0 (324) 676 46 46- 47 – 49 – 50 – 55

E-posta: info@eutobacco.ne

Mersin Sigara Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mersin Sigara Fabrikası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mersin Sigara Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Mehmet inan dedi ki:

  Bn çok sor durum dayım kirada oturuyorum yermi sekiz yaşın dayım üç ufak çocuğum var işim yok iş istiyorum lütfen bana yardım cı olun tel 05457825905

 2. Kalıcı ve sürekli bir iş istiyorum mersinde oturuyorum nasıl baş vurabilirim

 3. Ahmet dedi ki:

  23.09 1974 doğumluyum e+g+a2 serece 2ve 4 sürücü belgelerim bulunmaktadır iş başvuruşunda bulunmak istiyorum

 4. Ferhat Demir dedi ki:

  Nasıl iş başvurusu yapabilirim

 5. Ferhat dedi ki:

  Nasıl başvuru yapabilirim

 6. Tugba dedi ki:

  Calismak istiyorum

 7. salih dedi ki:

  Çalışmak isterim sizinle. tel: 5436627211

 8. Zehra bilis dedi ki:

  İş başvurusu yapmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ