Mersin Seyahat İş Başvurusu

Mersin Seyahat 1978 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bugünlere kaliteli bir hizmet anlayışı ile müşterilerini mutlu eden firma, sürekli olarak değişen teknolojiyi takip etmektedir. Öncelik olarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamak isteyen firma, konforlu bir yolculuk sunmak için en yeni ve en rahat otobüsleri kullanmaktadır.

Firma vizyon olarak müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini ve devam ettirilebilir yenilikçi anlayışı benimsemiştir. Misyon olarak ise kaliteli hizmet sunarak müşteri mutluluğu en üst seviyeye yükseltmek ve kalite standartını en üst seviye de tutabilmek. Müşterilerinin haklarına saygılı olmak. Çevreye zarar vermeden, insanlığa ve evrensel değerlere sahip çıkmak ve sosyal sorumlulukların bilincinde olmak. Firma çalışanların mutluluğu için onlara sosyal destekleri sunmak ve çalışan tatminliğini üst seviye de tutmak.

Mersin Seyahat, Türkiye ve uluslararasında gerçekleştirmiş olduğu taşımacılık hizmetlerinde sürekli iyileştirmeler yapmakta olan bir firmadır. Çalışanların ve yolcuların memnuniyeti için profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Firma bünyesine şoför, host ve hostes alımı yapmaktadır. Bu firmada çalışabilmek için insan kaynakları departmanı üzerinden iletişime geçebilir ve online olarak cv doldurabilirsiniz.

Mersin Seyahat İletişim Bilgileri
Adres; Hürriyet Mh. 2. Çevre Yolu 1731 Sk. No: 36, Yenişehir, Mersin

Mersin Seyahat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mersin Seyahat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mersin Seyahat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. sadık dedi ki:

  muavinim bana döner misiniz 05358229718

 2. sadık dedi ki:

  host veya muavinim bana dönüş yaparsanız cok sevinirim teşekkürler numaram burda 05358229718

 3. muhamed dedi ki:

  sizinle calişmaktan mutluluk duyarim

 4. Mustafa dedi ki:

  Muavin olmak istiyorum mersin seyhat de daha onceden yaptim bu isi mersin seyhat firmasindan muavin ihtihac olursa ben muavin olurumm

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Mersin Seyahat iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ilgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ