Mersin Serbest Bölgesi İş Başvurusu

Mersin Serbest Bölgesi 1985 tarihinde kurulmuş ve sınırları belirlenmiştir. Resmi açılışı 1987 yılında gerçekleşmiştir. Bu yıllarda toplamda 776 dönümlük bir arazi üzerinde kurulmuştur. Zaman içerisinde yapılan ilaveler sonucunda 836 dönüme yükseltilmiştir. Yap-işlet-devret modeli ile işletilmekte olan bu bölge T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım Hizmetler tarafından yönetilmektedir.

Mesbaş, 1986 yılında faaliyetlerine başlamış ve amacı Mersin Serbest Bölgesini işletmektir. Bir Anonim Şirket olan Mesbaş, halka açık statüde kurulmuştur. Sermayesi 5.400.000 TL olan şirketin sermayesinin %24 ‘ü kamu, %76’sı ise özel sektörde bulunmaktadır. Toplamda 147 ortağı bulunmaktadır.

1986 tarih ve 10877 sayılı Bakanlar Kurulu gereğince Mersin Serbest Bölgesinin işletilmesi MESBAŞ’a sunulmuştur. Burada verilen hizmetlerin tamamından bu firma sorumludur.

Mersin Serbest Bölgesinde yüzlerce firma bulunmaktadır. Bu firmalarda kariyer yapabilirsiniz. Mesbaş sitesi üzerinden de iş başvuru formu gönderebilir ve personel taleplerini inceleyebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmanın kendi resmi web sitesini inceleyebilirsiniz. Eleman talepleri için alt bölümde verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Mersin Serbest Bölgesi İletişim Bilgileri
Adres; Karaduvar Mahallesi Serbest Bölge Meydanı No: 1 33020 AKDENİZ MERSİN

Mersin Serbest Bölgesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mersin Serbest Bölgesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mersin Serbest Bölgesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ