Mersin Cam Sanayi İş Başvurusu

1935 yılında ülkemizde ilk cam üreten şirket olan Şişecam tarafından faaliyete geçirilen Anadolu Cam, Mersin ilimizde faaliyetlerini sürdürmektedir. Mersin dışında Bursa Yenişehir ve Eskişehir’de de fabrikaları bulunmaktadır. Mersin’de bulunan Anadolu Cam Fabrikası cam ambalaj üretimi yapmaktadır. Gıda ve içecek pazarında kullanılan çeşitli ürünlerin ambalajlarını üretmektedir. Çeşitli hacimlerde ve renklerde birçok ürün üretebilmektedir. Fabrika üretmiş olduğu ürünler açısından ve pazardaki faaliyetleri açısından sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da bu alanda üretim yapan en büyük firmalar arasında yer almaktadır.

Anadolu Cam, Türkiye dışında yurt dışında da faaliyetler sürdürmektedir. 4 farklı ülkede toplam 10 tesisi bulunmaktadır. Bu üretim tesislerinde en son teknolojiler kullanılmaktadır. Üretilen camların üzerine çeşitli baskılar ve yüzey kaplamalar yapılarak pazara sunulmaktadır.

Mersin Cam Sanayi ismi ile de bilinen bu fabrika, Mersin halkına iş istihdamı sunmuştur. Sizlerde bu fabrikada gerek mavi yaka gerekse beyaz yaka olarak kariyer yapabilirsiniz. Türkiye’nin en bilinmiş ve güçlü markalarından olan Şişecam’a ait olan bu tesiste çalışmak için internet üzerinden iş başvuru formu göndermeniz mümkündür. Firma’da toplam 5.000 üzerinde çalışan bulunmaktadır ve bu çalışanlara devamlı olarak sosyal olanaklar sunulmaktadır. Konu ile alakalı diğer bilgileri alt kısımda verdiğimiz link üzerinden inceleyebilirsiniz.

Mersin Cam Sanayi İletişim Bilgileri
Adres;

Mersin Cam Sanayi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mersin Cam Sanayi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mersin Cam Sanayi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ