Merinos Halı İş Başvurusu

Merinos Halı İş Başvurusu

Merinos Halı İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Merinos Halı Sanayi ve Ticaret A.Ş. Erdemoğlu Holding’in 1990 senesinde kurulan ilk şirketidir. Kısa süre içinde altyapı ve diğer teknolojik ihtiyaçlarını karşılayarak halı üretim ve satışında önemli mesafeler kat etmiştir.

2004 senesinde gelişen şirketin pazarda daha fazla pay almak ve müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla mobilya-ev tekstili üretim ve satış şirketi Merinos Mobilya Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. hizmetlerine başlamıştır.

2005 senesi Merinos için dönüm noktalarındandır. Merinos Rusya pazarına girerek yapılanmalarda bulunmuştur. Merinos Lojistik Limited Şirketi kurulmuş ve ev tekstilleri alanında faaliyet gösteren İlke Yer Kaplamaları ve Tekstil A.Ş. kurulmuştur. Büyüyen yapıyı iyi yönetmeyi amaçlayan şirket Erdemoğlu Holding’i kurarak bütün şirketlerini bu yapı altında birleştirmiştir.

2006 senesinde Merinos bir büyüme hamlesi daha yaparak Merinos Halı Mobilya ve Tekstil Pazarlama A.Ş. ‘ni kurarak bugünkü şirket yapısına ulaşmıştır.

Merinos , teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan , yeni ürünler geliştirmek için yatırımlar yapan , çağdaş insan kaynakları yönetimiyle Türk ekonomisine , topluma , çalışanlarına ve tedarikçilerine faydalı olmayı görev edinmiştir.

Merinos büyüyen , rekabetçi , müşteri odaklı , inovasyonu benimseyen kurum kültürüyle öncü olduğu halı üretim ve satışında pozisyonunu korurken mobilya alanında bilnirliğini artırarak dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Merinos , insan kaynakları yönetiminde işe uygun personel seçimi , çalışanlarının etkinlik ve verimliliklerini artıran-geliştiren eğitim destekleri ve başarıyı ödüllendiren uygulamalarıyla dikkat çekmektedir. Personelinin haklarını korumaya , fırsatlar sunmaya ve güvenilir iş ortamı oluşturmaya özen göstermektedir.

Şirket yönetim pozisyonlarında oluşan boşlukları öncelikle kurum içinden değerlendirmek amacıyla yönetici adayları yetiştirmektedir. Ayrıca staj olanakları sağlayan şirket profesyonel iş yaşamına adım atan kişileri de şirket bünyesine kazandırmaktadır.

Merinos tüm süreçlerde çalışanları ile şeffaf iletişim kurarak ihtiyaç duyulan iş ortamının hazırlanmasını ve revize edilmesini sağlayarak kalıcı çalışan profiline ulaşmak istemektedir.

Bu doğrultuda personel alımlarını yönlendiren Merinos başvuruları kabul edip değerlendirmektedir.

Merinos Halı İletişim Bilgileri
Adres; Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No: 21 Bahçelievler – İstanbul

Merinos Halı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Merinos Halı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Merinos Halı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 63 YORUM
 1. ibrahim yılmaz dedi ki:

  forklift operetörü belgem var acil işe ihtiyacım var

 2. ibrahim yılmaz dedi ki:

  forklift belgem var

 3. ibrahim senci dedi ki:

  Mrb mağaza satış elemanıyım iş arıyorum acemiyim anlamam ama çalışırım

 4. muhammed yunus korkmaz dedi ki:

  ben şahinbeyde oturuyorum acil işe ihtiyacım var.

 5. Fazlı şimşek dedi ki:

  Acil işe ihtiyaçım var zor durumda yım neiş olursa yaparım

 6. hüseyin kaya dedi ki:

  acil iş istiyorum

 7. umut dedi ki:

  Lark bolumunde bukum ici is ariyorum

 8. Ibrahim dedi ki:

  Bn otomosyon kesmicisyim acil işe ihtiyacim var

  1. Ibrahim dedi ki:

   Slm ben otomosyon kesme cisim ve terzi yim yeni evlendim evim kira lutfen yardimci olun
   Tlf .0539 410 13 12

 9. ahmet dedi ki:

  Makina bakim montaj kurum bölümünde is ariyorum yaklasik 8 yil bir tecrubem var numaram 534 261 34 80

 10. mikail dedi ki:

  askerde yenı geldım sankoda çalışmıştım askere gidince bıraktım iş başvurusunu bilmıyorum burda ilanınızı gurunce kayıt olak istedım

 11. memet avcı dedi ki:

  ben memet örgu bölmune de iş basvurusu yapmak istiyorumm

BİR YORUM YAZ