Merdal Çorap İş Başvurusu

Yusuf Erdal tarafından 1965 yılında faaliyete geçirilmiştir. Daha sonra oğlu Mustafa Erdal tarafından Anonim Şirket’e dönüştürülmüştür. Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firma, planlı ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Ülkemizde büyük bir müşteri kitlesi olan firma sonrasında dünyaya açılmış ve büyük bir başarı yakalayarak Türkiye’nin en fazla ihracat yapan firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Merdal Çorap, her yıl 40 milyon adet çorap ve 3 milyon eldiven üretimi yapabilmektedir. Bu kapasite ile kendi alanında en büyük firmalardan bir tanesi olan şirket, üretimin tamamını kendi tesislerinde yapmaktadır.

En son teknolojiyi kullanan firma, birçok çeşitte ürün üretmektedir. Her modeli üretebilen firma içerisinde yer alan son teknoloji üretim teçhizatı sayesinde geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Güçlü sermaye yapısı ile gelişen teknolojiyi devamlı takip etmesi sonucunda her sene daha da güçlenen bir firma durumuna sahiptir. Üretim de çalışan personelleri ve pazarlama ekibiyle oldukça iyi işler başarmıştır ve bünyesine alacağı yeni personelleri de titizlikle seçmekte olan bir firmadır.

Toplamda 16.000 metrekare alana sahip bir tesiste üretimler yapılmaktadır. Günümüzde yer alan birçok ünlü markaya üretim gerçekleştirmektedir. Firmaya internet üzerinden iş başvurusu yaparak siz de bu firmada kariyer yapabilirsiniz. Ayrıntılar alt kısımda.

Merdal Çorap İletişim Bilgileri
Adres; Bakırcılar Pirinççiler Sanayi Sitesi Menekşe Caddesi Numara: 10 Beylikdüzü / İstanbul

Merdal Çorap Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Merdal Çorap firmasında kariyer yapabilirsiniz. Merdal Çorap insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ